Agrāk nekā pērn Rimi veikalos ienākuši pirmie pašmāju audzētie Mārupes gurķi

28. Janvāris, 2016

Sākot jau ar šo piektdienu, 29.janvāri, Latvijas vietējo ražotāju produkcijas cienītājiem lielākajos Rimi veikalos būs iespēja novērtēt pirmos šī gada Latvijā audzētos garos gurķus. Parasti pirmā raža veikalu plauktos nonāk tikai marta sākumā, bet šogad dārzeņu audzētājs Mārupes siltumnīcas iepriecina pircējus ar pirmajiem pašmāju dārzeņiem jau mēnesi agrāk nekā pērn, pateicoties jaunajām un modernajām siltumnīcām.

“Tāpat kā ar vietējo kartupeļu, ķirbju, ķiploku un citu vērtīgo rudens dārzeņu ražu, Latvijas iedzīvotāji un Rimi pircēji arvien novērtē pirmo vietējo gurķu ražu, jo nereti pirmās gurķu ražas nonākšana veikalu plauktos netieši vēsta arī par pavasara tuvošanos. Latvijas vietējie dārzeņu audzētāji arvien vairāk attīsta un pilnveido savas siltumnīcas un dārzeņu audzēšanas iespējas, lai pircējus lutinātu ar pašmāju izcilajiem produktiem visa gada garumā, ko agrāk varēja iegādāties tikai pavasara un vasaras sezonā. Tāpēc, jau sākot ar šo piektdienu, SIA Getliņi Eko un Mežvidu siltumnīcās audzētajiem tomātiem veikalu dārzeņu klāstā pievienojas arī mūsu ilggadējā sadarbības partnera Mārupes siltumnīca audzētie garie gurķi – sākotnēji tie būs pieejami lielākajos Rimi veikalos, savukārt nākamās nedēļas laikā nonāks arī pārējo veikalu plauktos,” stāsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 117 trīs formātu veikali: 30 Rimi hipermārketi, 42 Rimi lielveikals un 45 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.
 


Populārākie raksti