Aicina iedzīvotājus noteikt labākos Rimi veikalu kasierus

01. Oktobris, 2020
Lai novērtētu kasierus un veicinātu profesijas prestižu, līdz 31. oktobrim norisināsies ikgadējais Rimi Kasieru čempionāts. Aicinām pircējus pateikties kasieriem!

Rimi veikalu darbinieki ik dienu rūpējas par to, lai pircējiem būtu pieejami nepieciešamie produkti un nodrošināts ērts, un drošs iepirkšanās process. Savukārt veikala kasieris ir viena no tirdzniecības nozares redzamākajām profesijām – cilvēks, kura precizitāte, darba ātrums un laipnība daudzējādā ziņā nosaka klienta apmierinātību ar tirdzniecības vietu kopumā.

Šis gads tirdzniecības darbiniekiem saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību bija īpaši izaicinošs. Laikā, kad lielākā daļas sabiedrības tika aicināta palikt mājās, veikalu darbinieki rūpējās par to, lai ikvienam būtu pieejami nepieciešamie produkti un iepirkšanās process būtu drošs.

“Šis laika periods pierādīja to, ka Rimi komandu raksturo drosme, izturība un atbildīga attieksme pret darbu. Mēs kā darba devējs apzināmies mūsu darbinieku svarīgo lomu kvalitatīvas uzņēmuma darbības nodrošināšanā un vēlamies, lai ikviens mūsu darbinieks justu gandarījumu un novērtējumu par lieliski paveiktu darbu. Viens no novērtējumiem, kurā iesaistām arī mūsu klientus, ir Rimi kasieru čempionāts, kas norisinās jau 13. gadu pēc kārtas, savukārt trešo gadu pēc kārtas labākā kasieru noteikšanā tiek iesaistīti mūsu klienti,” stāsta Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

Ik dienu mūsu veikalos iepērkas tūkstošiem klientu un teju tikpat satiek mūsu brīnišķīgos kolēģus – kasierus! Rimi lepojas ar saviem kolēģiem, tāpēc vēlamies noskaidrot, kuri no viņiem pelnījuši Rimi Kasieru čempiona titulu. Visu oktobra mēnesi aicinām pircējus un kolēģus piedalīties akcijā un balsot par savu mīļāko, labāko un atsaucīgāko Rimi kasieri.

Šogad balsošanas metode tika izvēlēta, lai maksimāli mazinātu kontaktu starp pircēju un kasieri, kā arī rūpēs par vidi, tika izvēlēts dabai draudzīgs un digitāls risinājums. Savukārt iedzīvotājus, kuri ikdienā neizmanto vadierīces un sociālos tīklus, aicinām vērsties pie kasiera ar lūgumu ieskaitīt balsi.

Balsot iespējams trīs veidos:
1. Veikalā pie katras kases, skenējot kodu ar Rimi lietotni vai jebkuru QR skeneri;
2. Veikalā pirms apmaksas pasakot kasierim atslēgas vārdus “Vēlos nobalsot!”;
3. Sociālajos tīklos Facebook.com un Twitter.com, izmantojot tēmturi #KasieruCempionats, kas papildināts ar kasiera vārdu, veikala adresi un iepirkšanās laiku.


Populārākie raksti