Aicinām nogaršot garāko desu Baltijā 15. jūnijā, plkst.18, Spicē

14. Jūnijs, 2012

Piektdien, 15. jūnijā pulksten 18.00, Rīgā, tirdzniecības centrā Spice tiks prezentēta 100 m gara desa, kas ir garākā Baltijā. Tā būs pagatavota pēc tradicionālās Vāczemes Bratwurst receptes ar īpaši no Vācijas vestām garšvielām. 
Rekordgarās desas gatavošanā tiks izmantoti 85 kilogrami augstvērtīgas cūkgaļas un liellopa gaļas. Kopējais gaļas sastāvs desā būs 85%. 100 m garās desas pagatavošana četriem Rimi šefpavāriem ar Aikāgaršo pavāru Normundu Baranovski priekšgalā aizņems vismaz piecas stundas.    

Mielošanos ar desu atklās atraktīvais Ēriks Loks, mazie Knīpas un knauķi un pašmāju spēkavīrs Raivis Vidzis. Ar vācu kulinārijas tradīcijām un desas lomu tajās klātesošos iepazīstinās humoriste Jana Kalniņa, kura vairākus gadus studējusi Vācijā un iepazinusi šīs zemes sadzīvi un kultūru.

Garāko desu  varēs nodegustēt ikviens Spices šopinga festivāla viesis.
Spices šopinga festivāls Alpu stilā norisinās no 13.-15. jūnijam, kad tirdzniecības kompleksa Spice klienti var izmantot atlaides no 50% līdz 80%. Pasākuma kulminācija ar plašu izklaides programmu maziem un lieliem, garāko desu un lielākajām atlaidēm būs 15. jūnijā no plkst. 18:00.


Populārākie raksti