Aicinām piedalīties online konferencē

14. Oktobris, 2020
Lai diskutētu par pārmaiņām sporta izglītības jomā, kā arī sporta lomu ģimenē, 20. oktobrī LOK rīko online konferenci “Bērnu un jauniešu sports Latvijā: kāda ir jaunā realitāte?”.

Konferences laikā ikviens interesents, tostarp vecāki, pedagogi un izglītības iestāžu darbinieki, LOK mājaslapā vai LOK YouTube un Facebook profilos “OlimpiadeLV”, tiešraidē varēs sekot līdzi ekspertu prezentācijām un diskusijām par jaunākajām tendencēm jauniešu sportā, aktualitātēm sporta izglītībā un projekta “Sporto visa klase” jaunumiem.

Konferences laikā plašāk tiks diskutēts par tādām tēmām kā “Sportisks gars ģimenē”, “Bērna labsajūtas trīscīņa”, “Spēle digitālajā laukumā” un “Uzvarētāja taktika ceļā uz mērķi”.

Konferences sadaļā “Sportisks gars ģimenē” tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, cik liela ir sporta nozīme bērnu vērtību sistēmas veidošanā un personības attīstībā, kāda ir pieaugušo loma piemēra radīšanā un kā kopā sportošana ģimenē var dot pievienotu vērtību.

“Bērna labsajūtas trīscīņa” ir tēma, kas veltīta sporta un veselīga uztura nozīmei, pētot uzturu kā rīku veselības problēmu mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai, kustīgu dzīvesveidu kā preventīvu līdzekli cīņā ar veselības problēmām un sporta nozīmi bērna fiziskās un mentālās veselības veicināšanā.


Populārākie raksti