Aicinām ziedot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas remontam

03. Oktobris, 2012

 Labdarības akcijas mērķis ir rekonstruēt slimnīcas vēsturiskā korpusa pirmo stāvu atbilstoši hematoonkoloģijas pacientu vajadzībām, lai mazajiem pacientiem neatkarīgi no laikapstākļiem nevajadzētu mērot ceļu no vienas ēkas, kur atrodas palātas, uz citu, kur atrodas procedūru kabineti. Ņemot vērā smago un ilgstošo ārstēšanās procesu, nodaļā tiks plānotas atsevišķa tipa palātas, kurās kopā ar bērnu varēs uzturēties kāds no vecākiem. Jaunajās telpās tiks izbūvēta arī speciāla tieši šīs nodaļas pacientiem piemērota ventilācijas sistēma. Mērķa īstenošanai – telpu rekonstrukcijai un iekārtošanai – kopumā nepieciešami aptuveni 700 000 latu. Labdarības akcijas ietvaros notiks dažādi pasākumi.

Labdarības akcijas patronese ir Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma, kura izsaka lielu pateicību šīs akcijas iniciatoriem un organizētājiem. „Bērniem, kuriem smagu hematoonkoloģisku slimību dēļ nākas pavadīt ilgu laiku stacionārā, ir nepieciešama ne tikai profesionāla mediķu aprūpe, bet arī viņu vajadzībām pielāgota apkārtējā vide. Esmu pārliecināta, ka plānotās un veicamās rekonstrukcijas Hematoonkoloģijas nodaļā ļaus mazajiem pacientiem justies vieglāk un mājīgāk, vienlaikus rūpējoties arī par viņu vecāku sirdsmieru.”

„Bērnu slimnīcā ļoti daudz ir paveikts, pateicoties sabiedrības atbalstam. Šobrīd atbalsts ir nepieciešams Hematoonkoloģijas nodaļas bērniem, kuri katru dienu smagi cīnās par savu veselību. Diemžēl uzturēšanās slimnīcā šiem pacientiem bieži vien ir ilgstoša, tāpēc slimnīca savā ziņā bērnam un viņa vecākam kļūst par otrām mājām. Ar jaunām telpām mēs kā sabiedrība varam bērniem un viņu vecākiem atvieglot šo fiziski un emocionāli grūto ārstniecības procesu, tāpēc milzīgs paldies visiem uzņēmumiem un medijiem, kuri jau ir atsaukušies un gatavi palīdzēt, kā arī aicinu ikvienu piedalīties labdarības akcijā un nākt palīgā!” aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja. 

Līdz pat novembra vidum iespējams ziedot visos Rimi un Supernetto veikalos skaidrā naudā ziedojumu kastītēs, ar norēķinu karti, kā arī www.www.rimi.lv sadaļā Mans Rimi ir iespējams ziedot savu uzkrāto Mans Rimi naudu.
Akcijas laikā ziedojumi tiks vākti arī ar ziedojuma tālruņa palīdzību – 90006681 (ziedojuma summa 1 Ls). Ziedot iespējams arī ar pārskaitījumu Bērnu slimnīcas fondam (AS SEB banka:  UNLALV2XKonta nr. LV84UNLA0050012160326 , A/S Swedbank : HABA LV22, konta Nr. LV02HABA0551000377020)


Populārākie raksti