Aikāgaršo šefpavārs iejutīsies ES centrālā kulināra reģiona galvenā pavāra lomā

30. Aprīlis, 2013

Šogad Eiropas dienu 9. maijā Rīgā aicinām svinēt, piedaloties Eiropas dienas brančā, no plkst. 12:00 līdz 14:00 skvērā pie Nacionālās Operas (adrese: Aspazijas bulvāris 3). Pasākuma laikā, kura devīze - “Iepazīsti Eiropas garšu” - ikvienam būs iespēja iepazīt dažādus Eiropas kulināros reģionus un nogaršot Ungārijas, Slovākijas, Dānijas, Somijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu tradicionālos ēdienus.

Eiropas dienas branču atklās un pasākuma dalībniekus ar svinīgām uzrunām sveiks Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Ārlietu ministrijas, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta pārstāvji. Pasākuma laikā ēdienus gatavos un apmeklētājiem servēs gan pašmāju šefpavāri, gan arī citu Eiropas valstu pavāri, piedāvājot nogaršot pēc autentiskas receptes gatavotu maltīti.

ES centrālā kulinārā reģiona galvenā pavāra lomā iejutīsies Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Barnovskis, kurš sadarbībā ar Slovākijas un Ungārijas vēstniecībām gatavos saldos ēdienus - siera kūku ar bezē, kā arī Bratislavas tradicionālo desertu – pīrādziņus ar magoņu pildījumu. Tāpat šefpavārs visus cienās ar tradicionālo ungāru ēdienu – vistu paprikas mērcē ar galušku.

Svinēsim kopā!


Populārākie raksti