Aikāgaršo šefpavārs Ventspils svētku viesus bez maksas cienās ar gardu auksto zupu

30. Jūlijs, 2013

Sestdien, 3. augustā no plkst. 13:00 Ventspilī, Ostas ielas promenādē, Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis pilsētas svētku dalībniekus cienās ar gardu un veselīgu auksto zupu. Kopumā Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespējas nobaudīt vairāk nekā 200 kg, jeb 1000 porcijas aukstās zupas.

Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis atzīst, ka svētku mielasts – aukstā zupa - izvēlēta ne tikai tās labās garšas, bet arī veselīgo īpašību dēļ. “Vasara ir īstais laiks, lai celtu galdā veselīgus, kā arī vienkārši un ātri pagatavojamus ēdienus. Aukstā zupa ir unikāla ar to, ka ik reizi tā garšo citādāk – pievienojot tai citus dārzeņus vai zaļumus, tā iegūst arvien jaunas garšas nianses,” saka Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs.
Turklāt Ventspils pilsētas svētku laikā Ostas ielas promenādē ikviens varēs ne tikai nogaršot gardu Aikāgaršo šefpavāra servētu maltīti, bet arī pārbaudīt savas zināšanas un prasmes uztura piramīdas salikšanā no dažādiem produktiem. Tāpat būs pieejamas gardu ēdienu receptes, kā arī šefpavāra padomi veselīgas un sabalansētas maltītes gatavošanā.


Populārākie raksti