Akcijā Eņģeļi pār Latviju kopā saziedoti 334 799 lati!

10. Janvāris, 2012

Akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs savākti gandrīz 64 tūkstoši latu, ar kuru atbalstu būs iespējams palīdzēt un segt ārstēšanās izdevumus 16 bērniem.

LNT, Ziedot.lv, Swedbank un Rimi rīkotās labestības akcijas laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai iegādātos medikamentus un speciālas ortozes, veiktu sarežģītas un vitāli nepieciešamas operācijas, kā arī algotu īpaši apmācītas kopējas un samaksātu par ārstniecības un rehabilitācijas kursiem. Akcijā kopumā saziedoti 334 799,78 lati.

„Jau ceturto gadu Eņģeļi pār Latviju vieno sabiedrību kopējam darbam – palīdzībai smagi slimiem bērniem un viņu ģimenēm. Ar katru gadu atbalsts kļūst vērienīgāks un cilvēki – atvērtāki. Šī akcija ir iesaistījusi vēl vairāk uzņēmumus un privātpersonas, kas ļauj mums palīdzēt atvieglot ikdienu kopumā 83 bērniem un viņu tuvākajiem. Jau tagad, janvārī, palīdzību saņēmušas pirmās ģimenes – tiek apmaksāti medikamenti, rehabilitācijas un operācijas. Esam priecīgi, ka ar Latvijas iedzīvotāju atbalstu tik daudziem bērniem gads iesāksies gaiši,” stāsta Rūta Dimanta, portāla Ziedot.lv vadītāja.

Liela atsaucība Eņģeļi pār Latviju ietvaros bija vērojama Rimi un Supernetto veikalos, kur līdz 18.decembrim bija savākti gandrīz 40 000 latu, savukārt līdz 6.janvārim – 25 tūkstoši latu. Visaktīvākie ziedotāji bijuši Rīgas veikalos, kur kopā saziedotā summa bija gandrīz 30 tūkstoši latu. Arī reģionos iedzīvotāji bija ļoti atsaucīgi. Kurzemnieki akcijā saziedojuši gandrīz 12 tūkstošus latu, Latgalē Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs savākti vairāk nekā 4,5 tūkstoši latu, Zemgalē – vairāk nekā 9 tūkstoši, savukārt Vidzemē saziedotā summa bijusi vairāk nekā 5 000 latu.

„Latvijā patiešām mīt eņģeļi! Rosība pie ziedojumu kastītēm Rimi un Supernetto veikalos visas akcijas laikā bija tiešām ievērojama, un ar katru gadu tā nebeidz pārsteigt. Visdāsnākie šogad bijuši Rīgas, Liepājas un Jēkabpils iedzīvotāji, taču liela cilvēku atsaucība un nesavtība palīdzēt bija vērojama visās Latvijas pilsētās. Mēs vēlamies lielu paldies teikt visiem, kuri palīdzējuši bērniem sniegt pašu svarīgāko – cerību staru un iespēju cīnīties ar slimību,” stāsta Zane Eniņa, SIA Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.
 


Populārākie raksti