Akcijā “Paēdušai Latvijai” piepildīta 6081 pārtikas paka

12. Aprīlis, 2019
Sestdien, 6. aprīlī, 42 Rimi veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau septīto reizi norisinājās labdarības akcija “Paēdušai Latvijai”. 

Pateicoties Rimi pircēju atsaucībai, akcijas laikā piepildīta 6081 pārtikas paka, kas palīdzēs ap 2100 trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, kā arī senioriem un personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Akciju organizē Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” un veikalu tīkls Rimi Latvia.

Visaktīvāk akcijā šoreiz iesaistījušies Rīgas iedzīvotāji, sagādājot teju trešdaļu jeb 2078 pārtikas pakas. 

“Paldies ikvienam, kurš nepalika vienaldzīgs un iesaistījās akcijā! Pat ja sākotnēji šķiet, ka miltu vai zirņu paka ir niecīgs atbalsts, trūkumā nonākušajiem cilvēkiem tas var izrādīties milzīgs atspaids grūtā brīdī. Liels prieks bija akcijas laikā satikt ģimenes ar bērniem, kuriem vecāki māca līdzjūtību un empātiju. Īpašs paldies tiem, kuri ziedoja arī higiēnas preces, kādu rotaļlietu bērniem, autiņbiksītes un citas ikdienā noderīgas lietas. Un mēs zinām, ka redzēsim patiesus smaidus to cilvēku un bērnu sejās, kuri saņems šīs paciņas!” saka Agita Kraukle, pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja.

“Lai sniegtu cerību un pārliecību par labāku rītdienu, ir svarīgi zināt, ka grūtībās neesi viens – reizēm tas ir vēl svarīgāk par ziedojuma apmēru. Tāpēc priecājamies, ka tiekam sadzirdēti un ar mūsu pircēju līdzdalību varam sniegt atbalstu grūtībās nonākušajiem,” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Reģionos visaktīvākie bijuši vidzemnieki, ziedojot 1702 pārtikas pakas, un latgalieši ar 1088 saziedotajām pārtikas pakām. Īpaši aktīvi šoreiz bijuši Rēzeknes iedzīvotāji, kuri ziedojuši teju pusi no Latgales kopējā ziedojumu apjoma – 524 pakas. 

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai darbojas jau desmito gadu un kopš 2016. gada, kad par Pārtikas bankas regulāru atbalstītāju kļuva lielveikalu tīkls Rimi, divreiz gadā tiek aicināts arī ikviens cilvēks iesaistīties un paveikt labu darbu - piepildīt pārtikas pakas trūkumā nonākušajiem ģimenēm. Kopš pirmās akcijas šādi izdevies palīdzēt ap 8500 ģimenēm. 

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” organizē dažāda veida palīdzību ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā – gan komplektējot pārtikas pakas, gan organizējot izglītojošus pasākumus. Lielveikalu tīkls Rimi ir pastāvīgs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris.
 


Populārākie raksti