Akcijā Paēdušai Latvijai Rimi veikalos savāktas 2673 pārtikas pakas trūkumā nonākušām ģimenēm

19. Aprīlis, 2016
    

Labdarības akcijā, kas noritēja piektdien, 15. aprīlī, Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 2673 pārtikas pakas, kas nokļūs pie vairāk nekā 600 trūkumā nonākušām ģimenēm ar maziem bērniem, pensionāriem un invalīdiem visā Latvijā. Akcijas organizatori – lielveikalu tīkls Rimi un Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai –  no sirds pasakās ikvienam dalībniekam. 

“Esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un priecīgi par cilvēku atsaucību pārtikas paku piepildīšanā. Šīs pakas ir būtisks atbalsts tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču sociālo palīdzību nevar saņemt. Nereti šīm ģimenēm nav iespējams pagatavot siltu un pilnvērtīgu maltīti,” saka Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai darbojas jau septīto gadu. No šī gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi, kur šāda veida akcija noritēja pirmo reizi.

Rimi Latvia jau sadarbojas ar pārtikas banku Paēdušai Latvijai, bez maksas ziedojot pārtikas produktus trūcīgām ģimenēm. Līdz ar šo akciju palīdzības sniegšanā aktīvi iesaistījušies arī mūsu pircēji, vēlreiz apliecinot, ka kopā mēs spējam daudz vairāk! Esam neizsakāmi pateicīgi ikvienam iesaistītajam – mūsu pircējiem, kuplajam brīvprātīgo palīgu skaitam un pārtikas bankas komandai, lai visi kopā mēs palīdzētu mūsu līdzcilvēkiem,” vēsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pārtikas pakā pircēji tika aicināti ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Visbiežāk pakās pircēji bija izvēlējušies ievietot makaronus, auzu pārslas, griķus, rīsus, putraimus un dažādus saldumus bērniem.

Pārtikas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. 2015. gadā palīdzība tika sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem - aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

 

 

 

 

  
 


Populārākie raksti