Akcijā “Pērc, ziedo, pabaro” iespēja ziedot barību suņiem un kaķiem 14 patversmēs visā Latvijā

21. Aprīlis, 2021
No 20. aprīļa līdz 17. maijam jau septīto reizi notiks labdarības akcija “Pērc, ziedo, pabaro”.

Rūpējoties par mūsu četrkājainajiem draugiem, kam šobrīd nav savu māju, no 20. aprīļa līdz 17. maijam jau septīto reizi notiks labdarības akcija “Pērc, ziedo, pabaro”. Tās ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts atbalstīt patversmēs mītošos dzīvniekus, iegādājoties un ziedojot dzīvnieku barību un citus mājdzīvniekiem piemērotus produktus Rimi veikalos visā Latvijā.

Vidēji 25–50 kg barības ik dienu – tik daudz vajadzīgs katrai Latvijas dzīvnieku patversmei, lai paēduši būtu visi tur mītošie kaķi un suņi. Šādu bēdubrāļu, kas palikuši bez mājām un mīloša saimnieka, Latvijā ir simtiem, un viņu labsajūta un ikdienas pamatvajadzību nodrošināšana ir atkarīga lielākoties no sabiedrības atbalsta. Ja pagājušogad akcijā piedalījās 11 dzīvnieku patversmes visā Latvijā, šogad to ir jau 14.

“Katrs dzīvnieks ir atšķirīgs, katram ir savi paradumi, raksturs un personība. Taču kopīgs visiem ir viens – katram kaķim un sunim gribas ēst. Neatkarīgi no tā, kur dzīvnieks mitinās, tam ir vajadzīga mīlestība un glāsti, siltums, drošība un medicīniskā aprūpe. Un šeit nepietiek tikai ar patversmju darbinieku un entuziastu pūlēm, nepietiek arī ar pašvaldību atbalstu – mums vajadzīga katra līdzjūtīgā sirds, lai kaut vai paciņu pa paciņai piepildītu dzīvnieku patversmju pieliekamos. Īpaši gribētu uzrunāt tos, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar dot mājas dzīvniekam, taču mīļuprāt noglauda kaķi vai suni – akcija “Pērc, ziedo, pabaro” ir lieliska iespēja savu mīlestību izrādīt praktiski un ļoti noderīgi!” aicina biedrības “Dzīvnieku SOS” vadītāja Sandra Brasliņa.

Šogad akcijai pievienojušies par 25 Rimi veikaliem vairāk nekā pērn, un akcijas atbalstītāji varēs iegādāties dzīvniekiem nepieciešamos produktus un tos ievietot “Pērc, ziedo, pabaro” ziedojumu kastēs 150 Rimi  Hyper, Rimi Super un Rimi Mini veikalos visā Latvijā.

“Mājdzīvnieku tēma Rimi ir īpaši tuva – ik dienas Mājdzīvnieku klubā aicinām ar atbildību un mīlestību rūpēties par saviem kaķiem un suņiem. Šī ir lieliska iespēja palīdzēt arī tiem dzīvniekiem, kuriem nav sava cilvēka, kas varētu viņus barot, lolot un lutināt. Mazie draugi dzīvnieku patversmēs visā Latvijā būs pateicīgi par katru ziedojumu – barību, smiltīm, rotaļlietām, kas padarīs priecīgāku patversmju iemītnieku ikdienu. Kā rāda iepriekšējā pieredze, akcija “Pērc, ziedo, pabaro” parasti gūst lielu pircēju atsaucību, un uz to ceram arī šoreiz, aicinot pievienot savam pirkumu grozam dažus iepakojumus dzīvnieku barības vai kādu citu noderīgu preci,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Skaiste Sruogaite, Mars korporatīvās komunikācijas direktore Baltijas, Balkānu un Adrijas jūras valstīs, Ukrainā un Izraēlā, uzsver, ka atbildība padarīt mūsu četrkājaino draugu pasauli labāku ir sabiedrības un uzņēmējdarbības vides vienojošais elements: “Mars augstu vērtē un rūpējas par visiem mājdzīvniekiem – tie padara mūsu dzīvi labāku, tāpēc mūsu mērķis ir padarīt pasauli par labāku vietu arī viņiem. Barība ir būtiski nepieciešama visiem mājdzīvniekiem, jo tā ietekmē viņu veselību un dzīves kvalitāti. Mēs kā uzņēmums, kas ražo vienus no pasaulē visplašāk pazīstamajiem mājdzīvnieku barības zīmoliem Whiskas, Sheba, Pedigree un daudzus citus, esam pateicīgi, ka varam dalīties un palīdzēt mājdzīvniekiem, kuriem tas ir nepieciešams, īpaši laikos, kad pasauli pārņēmusi pandēmija. Es patiesi aicinu cilvēkus nestāvēt malā un piedalīties šajā akcijā, lai parādītu, ka mēs visi iestājamies par mājdzīvnieku labturību un, neraugoties uz apstākļiem, neesam aizmirsuši par viņiem.”

Papildus pircēju ziedojumiem arī akcijas rīkotāji – Rimi Latvia un Mars Inc., kā ierasts, ziedos vairākas tonnas barības un smilšu četrkājaino patversmes iemītnieku atbalstam.

Saziedotā barība un citas preces nonāks 14 dzīvnieku patversmēs visā Latvijā: “Ulubele”, “Dzīvnieku SOS”, “Dzīvnieku draugs” un Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupā Rīgā, LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Mazo dzīvnieku patversmē un patversmē “Ķepu Ķepā” Jelgavā, patversmē “Četrkājainie draugi” Dobelē, Cēsu dzīvnieku patversmē “Lācīši”, patversmē “Astes un Ūsas” Alūksnē, Jēkabpils dzīvnieku patversmē, Daugavpils dzīvnieku patversmē “OTRĀ MĀJA”, Saldus dzīvnieku patversmē “Oposums”, Ugāles biedrībā “Ar Sirdi Delnā” un patversmē “Liberta” Liepājā.


Populārākie raksti