Akcijā Pērc, ziedo, pabaro sasniegts rekords – dzīvnieku patversmēm ziedo vairāk nekā 31 tonnu barības

21. Decembris, 2018
Rimi veikalos veiksmīgi noslēgusies labdarības akcija Pērc, ziedo, pabaro.

Tās laikā izdevies savākt rekordlielu dzīvnieku barības daudzumu – vairāk nekā 31 tonnu. Ziedojums aizceļos uz 21 patversmi visā Latvijā, sagādājot Ziemassvētku dāvanas suņiem un kaķiem, kuri šos svētkus pavadīs bez sava saimnieka.

Akcijas ietvaros pircēji Rimi veikalos visā Latvijā ziedojuši 13 108 kg suņu un kaķu barības. Papildus ziedotāju dāsnumam, Rimi Latvia dzīvnieku pabarošanai ziedojis deviņas tonnas Rimi privātās preču zīmes barības un smilšu. Arī akcijas partneris, dzīvnieku barības produktu ražotājs Mars Inc. ziedojis 9 200 kg barības.

“Ir patiess gandarījums, ka šajā svētku laikā mums ir izdevies sagādāt patversmes iemītniekiem svētkus. Šajā Pērc, ziedo, pabaro akcijā savākts rekordliels dzīvnieku barības apjoms, kas nozīmē, ka varēsim palīdzēt visiem akcijas dalībniekiem un nodrošināt vairāk nekā pusotra mēneša garumā. Vēlamies no sirds pateikties katram ziedotājam par atsaucību, gādājot par ķepaiņu labklājību,” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

 “Līdzcilvēku palīdzība ir ļoti vērtīga dāvana, jo katrs ziedotais barības kilograms ir no svara. Aukstajos gada mēnešos sātīga maltīte ir īpaši nepieciešama. Diemžēl kaķi un suņi patversmēs mīt ne tikai dažas dienas vai mēnešus, bet pat gadiem ilgi. Tādēļ patiesi ceru, ka vēlme palīdzēt saglabāsies gan svētkos, gan arī ikdienā, jo dzīvniekiem cilvēka atbalsts vajadzīgs vienmēr. Un, lai gan lieliska dāvana būtu arī patversmē mītoša dzīvnieka adopcija, aicinu atcerēties, ka atbildību par šo dzīvnieku būs jāuzņemas visu viņa mūžu. Tādēļ, ja šobrīd dzīvnieciņu savās mājās uzņemt nevarat, laiku un mīļumu kaķiem un suņiem var veltīt patversmju teritorijās. Dzīvnieki ļoti priecāsies par ikkatru, kurš viņus apciemos,” stāsta dzīvnieku patversmes Labās mājas vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Labdarības akcijas Pērc, ziedo, pabaro laikā veikala pircēji bija aicināti papildināt ikdienas pirkumus ar dzīvniekiem noderīgām precēm. Šīs preces iedzīvotāji varēja ziedot kādā no Rimi veikaliem visā Latvijā, novietojot ziedojumus speciālās akcijas kastēs, tādējādi atbalstot četrkājainos patversmju iemītniekus.


Populārākie raksti