Aktieris Gatis Maliks piepilda četru dēlu mammas, liepājnieces Gunas sapni

12. Jūlijs, 2016
Sestdien, 9. jūlijā, Jūras svētkos Liepājas teātra aktieris Gatis Maliks kopā ar tirdzniecības centru Ostmala piepildīja vairāku liepājnieku sapņus, lielāko pārsteigumu sagādājot četru dēlu māmiņai un lielai teātra mīlei Gunai Dāboliņai. Guna saņēma 200 eiro vērtu tirdzniecības centra dāvanu karti, kā arī  veikala Douglas dāvanu kartes, kuras izmantos, lai iepriecinātu savus ģimenes vīriešus un draudzeni. Lai piepildītos arī Tavi sapņi – līdz pat novembrim meklē tirdzniecības centrā projekta Kāds ir Tavs sapnis? pastkasti, pieraksti savas vēlēšanās uz sapņu vēstules un esi soli tuvāk sapņu piepildījumam.
 
“Liepājas teātra repertuārā spēlējam izrādi Ziļoncilvēks, kuras galvenais varonis Džons Meriks, cilvēks ar smagu bērnību un fiziskām nepilnībām, tomēr ne mirkli nezaudē spēju sapņot. Vienā no ainām viņš uzdod jautājumus: “Kas notiek, ja sapņi nevar tikt laukā? Varbūt mana galva ir tik liela, jo tā ir pilna ar sapņiem?"  Kaut arī ar abām kājām cieši stāvu uz zemes vai – precīzāk – uz skatuves, es sapņoju daudz un novēlu to darīt arī citiem liepājniekiem, jo, kā redzams, sapņi mēdz piepildīties. Šis projekts ir pierādījums – dažreiz sapņus vērts izteikt skaļi, lai tiem lielāks spēks. Ceru, ka Guna ar iegūto dāvanu karti varēs kārtīgi palutināt sev tuvos, un esmu drošs – arī viņu pašu sagaidīs kāds skaists pārsteigums,” sapņot aicina aktieris Gatis Maliks.
 
Guna Dāboliņa sapņu vēstulē raksta, ka savā dzimšanas dienā sapņo apdāvināt vīru un dēlus – Kārli, dvīņus Viestardu un Nameju, kā arī pašu mazāko – Zemgusu. Guna neaizmirst pieminēt par nelielām iepriecinājuma dāvanām arī savai draudzenei un četrkājainajiem mājas mīluļiem. Tāpat sieviete vēl labu visai pilsētai un tās iedzīvotājiem. Par sevi gan Guna raksta, ka vēlas “tikai kādu nieku – vairāk prieka ikdienā”.
 
Četrpadsmitgadnieks Roberts Smoktijs, kurš aizraujas ar sportu un, jo īpaši, skriešanu, no Rimi saņēma vairākus iepakojumus Evian ūdeni – tas lieti noderēs, lai atveldzētos daudzajos sporta treniņos. Bet Olafs Nollendorgs ieguva Lotte cafe dāvanu karti gardām ģimenes pusdienām. 
 
Vēl jūnijā t/c Ostmala piepildīja septiņu liepājnieku sapņus. Lai izkrāsotu savu ikdienu ar latviešu mūziku, pensionāre Velta Grāvele saņēma jaunu radio no RD Electronics, bet pensionāre Inta Feņuka – jaunu mobilo telefonu sarunām ar saviem mīļajiem no veikala Evelatus. 16 gadus jaunā Annija Ivanovska vasaras lietainās dienas turpmāk varēs aizvadīt sausām kājām savos koši dzeltenajos gumijas zābakos, ko meitenei dāvāja veikals Crocs. Savukārt trīspadsmitgadniece Marija Anriete Neimane ieguva Lindex dāvanu karti stilīgam apģērbam. Kristīnei Kisnicai ar projekta palīdzību izdevās sagādāt skaistu, piedzīvojumu pilnu dienu savai mammai – viņa saņēma t/c Ostmala dāvanu karti, lai savai māmiņai iegādātos skaistas lietas un biļetes uz Liepājas Teātra izrādi. Studente Ginta Riekstiņa dāvanā saņēma košu veļu no Veļas Pasaules, bet Inese Laukmane, kurai patīk gatavot kopā ar mazo meitu, saņēma cepeškrāsni no RD Electronics.
 
“Sapņotāji” kopā ar t/c Ostmala aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā Kāds ir Tavs sapnis?. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 
 
Sapņus palīdz īstenot veikali Rimi, RD Electronics, Lindex, Aleksandra apavi, Veļas Pasaule, Crocs, Apotheka, NS King Outlet, Norvik Banka, Caramelles, Lāčuks, Liepājas Teātris, Globuss, Juvelieris-gravieris, 585, Lotte cafe, Grenardi, Stenders, Dzintars, Douglas, Canella, Top Shop, Elit, Dream Bags, Tele2, LMT, Bite, Evelatus, Grobiņas ziedi.
 
 
 
 
 
 

Populārākie raksti