Ar Lielie.lv un Rimi atbalstu pavasarī tiks pabeigta Vecāku mājas celtniecība

25. Februāris, 2010

Šodien Bērnu slimnīcas fonds saņēma nepieciešamos līdzekļus – 21 tūkstoti latu - Vecāku mājas būvdarbu pabeigšanai. Līdzekļi iegūti no kustības Lielie Bērnu slimnīcai veidotā kalendāra pārdošanas un Rimi ziedojuma. Par šiem līdzekļiem tiks pilnībā pabeigti ārdarbi un iekšdarbi, tādi kā grīdu seguma ieklāšana un sienu apdare.

"Pirms trīs gadiem, kad iesaistījāmies ziedojumu vākšanā Vecāku mājai, par tās pabeigšanu varējām tikai sapņot. Mums ir patiess prieks būt klāt arī brīdī, kad šim projektam tiek uzlikts punkts uz i. Ceram, ka daudzu cilvēku mājās esošais kalendārs palīdz sekot līdzi katra sapņiem, un tie piepildīsies – tāpat kā šodien ir realizējies sapnis par Vecāku māju" saka Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

"Jau šobrīd Vecāku mājā gandrīz ir pabeigta ārējā apdare un pamatkonstrukciju – sienu, melno grīdu u.c elementu izbūve ēkas iekšpusē, un šodien saņemtie līdzekļi ļaus pilnībā pabeigt iekšdarbus. Patlaban slimnīcā nonākušo bērnu vecākiem jādzīvo nepieņemamos apstākļos dažādās slimnīcas telpās, taču jau vasarā līdz ar Vecāku mājas nodošanu situācija būtiski uzlabosies," norāda kustības Lielie Bērnu slimnīcai pārstāvis Kaspars Līcītis.

"Grūti noticēt, ka lielākais darbs jau paveikts. Vecāku māja iespējams ir visvērienīgākais projekts Latvijas vēsturē, kas pilnībā realizēts par saziedotiem līdzekļiem. Pateicoties laikraksta Diena akcijai Saulainas dienas mūsu bērniem pirms trim gadiem aicinājām sabiedrību būt atsaucīgiem, un tagad esam lepni, ka visiem kopā ir bijusi iespēja paveikt tik lielu darbu. Mēs centīsimies, lai grūtos brīžos bērnu vecāki te justos kā mājās," informē Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Doma par Vecāku mājas celtniecību radās 2005. gadā. Trīs gados, projekta Saulainas dienas mūsu bērniem ietvaros, tika savākti 340 tūkstoši latu. Lai piesaistītu līdzekļus Vecāku mājas pabeigšanai, aktīvi iesaistījās kustība Lielie Bērnu slimnīcai, organizējot dažādus pasākumus gan slimnīcas teritorijā, gan sabiedriski nozīmīgās vietās. Lielo labdarības kalendārs tapis, pateicoties McĀbols Poligrāfija iniciatīvai, Rimi komandas drosmei uzņemties to pārdošanu, kā arī TV3 un Ventspils tirdzniecības ostas atbalstam. Celtniecībai nepieciešamo ziedojumu summu arī veido gan dažādu uzņēmumu līdzekļi, gan privātpersonu ziedojumi.
 


Populārākie raksti