Ar mīlestību par darbu kasē

28. Septembris, 2020
Daiga Mieriņa no Rimi Pionieru Bauskā ir viena no tiem 30 Rimi kasierīšiem visā Latvijā, kurus pircēji un arī veikala vadība pērn Rimi Kasieru Čempionātā atzinuši par pašiem labākajiem.

Simpātijas ar pircējiem Daigai noteikti ir abpusējas, jo kasiera darba pievilcību viņa saskata tieši iespējā komunicēt ar klientiem. “Man ļoti patīk cilvēki,” saka Daiga un atklāj, ka pastāvīgie pircēji viņu mēdz sveicināt arī satiekot pilsētā uz ielas. “Labdien!, Sveicināti! vai Čau! – ikviens sveiciens ir patīkams un dod man pozitīvu lādiņu dienai,” atklāj Daiga.

Plašajā Rimi veikalu tīklā iekļūt labāko kasieru trīsdesmitniekā – tas ir ko vērts! Kas jādara, lai tevi pamanītu un atzinīgi novērtētu Rimi Kasieru Čempionātā?

Kaut kā īpaši saņemties čempionāta periodam vien diezin vai būs iespējams. Savs darbs ir jādara no sirds ikdienā. Un ir jāmīl cilvēki. Bez tā nekas nevarētu būt iespējams. Vienmēr gan kolēģiem, gan draugiem stāstu, ka līdz pat šai dienai mans darbs man ļoti patīk. Ir sajūta, ka šeit esmu savā īstajā vietā, un neko arī nevēlētos mainīt.

Kā veidojas tavas attiecības ar Rimi pircējiem – katrs no viņiem pie kases taču pavada tikai neilgu laiku?

Visus pircējus – vecus, jaunus un arī vidēja gadagājuma – uztveru ar pozitīvām sajūtām. Ar katru cenšos aprunāties, pajokot. Man ir patiess gandarījums, ja cilvēks no veikala dodas mājup smaidīgs. Ja kādam ir gadījusies slikta diena un esmu izvēlēta par vainīgo visās nelaimēs, konfliktā neiesaistos. Pieklājīgi sasveicinos, uzklausu, pasaku paldies: saglabāju neitrālu attieksmi.

Ar kādām sajūtām atceries pērnā gada Rimi Kasieru Čempionātu?

Kad uzzināju, ka esmu labāko vidū, biju patiešām saviļņota: tātad manu darbu ir novērtējuši gan pircēji, gan vadītāji. Balvā saņēmu dāvanu karti, kā arī goda nozīmīti “Labākais kasieris” un, protams, brīnišķīgu ziedu pušķi. Patīkama bija iespēja sevi palutināt pārvērtību salonā Unastyle, kas arī tika sagādāta visiem uzvarētājiem. Pēc tam bijām aicināti uz vakariņām smalkā restorānā kopā ar uzņēmuma vadību. Kasieru čempionāta noslēguma pasākums bija ļoti brīnišķīgs. Iesaku to izbaudīt katrai kolēģei!

Darbs kasē tas ir darbs ar naudu: vai nedaudz nebiedē tāda atbildība?

Nauda ir tikai darba instruments. Turklāt tagad Rimi ir ļoti gudras kases. Viss tiek parādīts priekšā – cik kasierim jāsaņem, cik viņam jāizdod: ērti un saprotami.

Kādēļ savulaik izlēmi nākt strādāt uz Rimi?

Jau daudzus gadus biju strādājusi tirdzniecībā. Kad tika slēgts nelielais veikaliņš, kas iepriekš bija mana darbavieta, bija skaidrs, ka Rimi būs piemērota izvēle. Veicot savus ikdienas pirkumus, lielākoties biju izvēlējusies doties tieši uz Rimi veikalu, un bija sajūta, ka arī darba vide Rimi būs pozitīva. Tā arī ir: jūtos šeit kā zivs ūdenī.


Populārākie raksti