Ar “Olimpiskās dienas 2020” aktivitātēm visā Latvijā noslēdzies olimpiskais mēnesis

18. Septembris, 2020
18.septembrī, visā Latvijā 520 norises vietās norisinājās “Olimpiskā diena 2020”, kas pulcēja vismaz 120 000 dalībnieku no visiem Latvijas reģioniem.

Vienlaicīgi visās “Olimpiskās dienas 2020” norises vietās rīta vingrošana sākās plkst.10:00, pēc kā notika dažādas sportiskas un radošas aktivitātes. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazinās ar dažādiem Olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalījās stafetēs un citās sporta sacensībās.

LOK sadarbībā ar Babītes novada pašvaldību centrālo “Olimpiskās dienas 2020” pasākumu organizēja Piņķos, Babītes novadā. Tur bez Babītes novada izglītības iestāžu bērniem un jauniešiem piedalījās arī “Olimpiskās dienas 2020” vēstneši, Olimpieši Gunta Baško un Raimonds Bergmanis, LOK vadība – prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, Babītes novada pašvaldības pārstāvji, kā arī citi viesi.

“Olimpiskā diena 2020” radio tiešraidē no futbola laukuma Piņķos tika translēta LOK informatīvā sadarbības partnera “Radio SWH” ēterā no īpašas izbraukuma studijas. “Radio SWH” savu programmu piecu stundu garumā veltīja “Olimpiskajai dienai 2020”, kuru laikā notika interesantas un izklaidējošas sarunas.

“Olimpiskā diena” ir kā starta signāls “Eiropas Sporta nedēļai”, kas uz sporta aktivitātēm aicinās no 23. līdz 30.septembrim, līdz ar to septembris Latvijā kļūst par sporta un kustību mēnesi. Ar “Eiropas Sporta nedēļas” aktivitātēm var iepazīties https://beactivelatvia.lv/ 


Populārākie raksti