Ar Rimi atbalstu labdarības akcijā "Eņģeļi pār Latviju" līdz šim saziedoti 344 989 eiro

19. Decembris, 2022
Svētdien, 18.decembra vakarā, Rātslaukumā izskanēja "Eņģeļi pār Latviju" iedvesmojošais koncerts, kurš noslēdzās uz patiesi pacilājošas nots - līdz šim akcijas ietvaros saziedota iespaidīga summa 344 989,03 eiro apmērā.

Līdz šim brīdim akcijas ietvaros izdevies savākt 344 989,03 eiro, kas palīdzēs vismaz 63 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, 25 bērniem ar kustību traucējumiem, 41 bērnam, kuriem palīdzība nepieciešama ārkārtas situācijās, kā arī 6 bērniem ar neiroloģiskām saslimšanām. Ziedojumu vākšana turpinās līdz 31.janvārim ar mērķi savākt 464 222 eiro, kas ļaus palīdzēt 187 bērniem visā Latvijā.

Jau vairākus gadus akcijas nemainīgs partneris ir Rimi, kas aicina ziedot kastītēs veikalos visā Latvijā, kā arī piedāvā iegādāties īpašas akcijas preces, no kuru iegādes daļa summas tiek novirzīta labdarībai. Līdz šim Rimi veikalos tika savākti 80 049,90 eiro, kā arī uzņēmums akcijai noziedoja papildu 20 000 eiro.

15 gadu laikā "Eņģeļi pār Latviju" ir palīdzējuši vairākiem tūkstošiem bērnu, un arī šogad kopā varēsim paveikt lielas lietas. Par labo darbu darītāju var kļūt ikviens, liekot centu pie centa un ziedojot gan Rimi ziedojumu kastītēs, gan pārskaitot līdzekļus uz ziedojumu kontu, gan citādi atbalstot līdz pat 31.janvārim. Lai labie darbi nes sirds siltumu katrā mājā!

novēl Inga Bite, Rimi Latvia ārējās komunikācijas vadītāja.

"No visas sirds pateicoties katram, kurš ziedo un atbalsta bērnus arī šajos, ļoti grūtajos laikos, apzinoties, ka mūsu bērniem nav citas valsts vai cilvēku, kuriem lūgt palīdzību. Tamdēļ šogad jo īpaši aizkustinoši ir redzēt, cik daudzi redz un saprot, ka arī simtiem Latvijas bērnu ir nepieciešams mūsu stiprais plecs un labā sirds. Vakar spērām lielu un svarīgu soli pretim mūsu mērķim, un es ticu, ka līdz Eņģeļi pār Latviju noslēgumam 31.janvārī kopīgiem spēkiem izdosies sarūpēt palīdzību visiem 187 bērniem. Mīļš paldies koncerta organizētājiem un atbalstītājiem, jūsu ieguldītais darbs un sirds šajā akcijā izstaro gaismu un cerību!" pateicību izsaka Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Koncertu vadīja Kristaps Rasims un Kristīne Garklāva, savukārt sirdi sildošo atmosfēru uzbūra Intars Busulis ar ansambli "Dzeguzīte", grupa "Citi Zēni" kopā ar bērnu studiju "Kukaiņi", Arstarulsmirus, Aminata, Daumants Kalniņš ar Kasparu Zemīti, Rūta Dūduma un Jānis Ķirsis, "Riga Gospel Choir", Kristīne Prauliņa, grupa "Sudden Lights", Agnese Rakovska ar Karlīni Annu Ērgli, grupa "DaGamba", Chris Noah, kā arī Linda Leen.

"Eņģeļi pār Latviju" organizē "TV3 Group" sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu un Rimi.

Labdarības akcija vel turpinās, tāpēc ziedot bērniem ikviens ir aicināts līdz 2023.gada 31.janvārim:

Zvanot pa tālruni 90067011 (maksa par zvanu 1,42 eiro, ieskaitot PVN);

Mājas lapā www.engeliparlatviju.lv;

Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā www.bsf.lv;

Iegādājoties preces ar īpašo "Eņģeļi pār Latviju" atzīmi Rimi veikalos līdz 1.janvārim;

Ziedojumu kastītēs Rimi veikalos visā Latvijā;

Ziedojumu kastītēs JYSK veikalos visā Latvijā;

Ziedojot Rimi e-veikalā www.rimi.lv

Ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv.

 


Populārākie raksti