Ar Rimi atbalstu zupas virtuvēs visā Latvijā sešu mēnešu laikā izsniegtas 245 tūkstoši silta ēdiena porcijas

06. Jūnijs, 2013

Rimi ceturto gadu uzsāk ziedojumu vākšanu zupas virtuves atbalsta projektam Kopgalds.

Ar Rimi atbalstu projekta Kopgalds zupas virtuvēs aukstajos 2012. gada rudens un 2013. gada ziemas mēnešos regulāri siltu maltīti saņēmuši 2360 trūcīgie iedzīvotāji. 16 zupas virtuvēs maznodrošinātiem iedzīvotājiem, Ventspilī, Kuldīgā, Dobelē, Madonā, Rēzeknē, Talsos, Tukumā, Liepājā, Jelgavā, Saldū, Daugavpilī, Iecavā, Valmierā un Rīgā sešu mēnešu laikā izsniegtas vairāk nekā 245 tūkstoši ēdiena porciju. Lai arī turpmāk zupas virtuves saņemtu atbalstu grūtībās nonākušo iedzīvotāju paēdināšanai, Rimi jau ceturto gadu turpina ziedojumu vākšanu projektam Kopgalds. No jūnija līdz pat jūlijam ikviens tiek aicināts sniegt savu atbalstu, ziedojot ziedojumu kastītēs vai ar norēķinu karti Rimi un Supernetto veikalu visā Latvijā, kā arī ar savu uzkrāto MansRimi naudu mājaslapā www.rimi.lv.

Aukstajos ziemas mēnešos visvairāk projekta Kopgalds ietvaros zupas porcijas izsniegtas Rīgā – biedrība Sv. Jāņa palīdzība un Žēlsirdības misija Dzīvības Ēdiens izsnieguši vairāk kā 97 tūkstošus siltas porcijas. Tāpat, vairākus tūkstošus zupas porciju saņēmuši trūcīgie iedzīvotāji citās Latvijas pilsētās – Svētā Pētera un Pāvila Romas Katoļu draudze Saldū pērn izsniegusi vairāk kā 23 tūkstošus zupas porciju, Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles komiteja - 20 tūkstošus porcijas, savukārt Kristīgās žēlsirdības centrs Valmierā – 14 tūkstošus porciju.

Pērn projektam Kopgalds Rimi un Supernetto pircēji saziedoja gandrīz 12 tūkstošus latu. Par šiem līdzekļiem zupas virtuves varēja iegādāties dažādu sadzīves tehniku - piemēram, plītis, virtuves kombainus, saldētavas, ledusskapjus, apmaksāt komunālos pakalpojumus, iegādāties pārtiku, veikt aktuālākos remontdarbus telpu labiekārtošanai, kā arī iegādāties citas tikpat nepieciešamas lietas. Taču, lai ik dienas ar siltu maltīti nodrošinātu visus mazturīgos iedzīvotājus, zupas virtuves lūdz palīdzību arī šobrīd - tām trūkst dažādi virtuves priekšmeti, katli, pannas, kā arī sadzīves tehnika, kas maltīšu gatavošanas laikā ātri nolietojas. Tāpat vairākās zupas virtuvēs vajadzīgs atbalsts zupas virtuves uzturēšanas izdevumiem, pārtikai, kā arī remontdarbiem un telpu labiekārtošanai.

“Spēja dot tiem, kas nonākuši dzīves grūtībās, ir viena no labākajām rakstura īpašībām. Tāpēc jo augstu vērtējam Rimi un Supernetto pircēju iejūtību un nesavtību. Jo brīžos, kad tiek sarūpēta pārtika savai ģimenei, netiek aizmirsti arī tie, kuriem zupas virtuves ir vienīgā iespēja baudīt siltu maltīti. Ziedojumu vākšanu Rimi Kopgalds zupas virtuvēm rīkojam jau ceturto reizi un ik gadu līdzcilvēku atbalsts pārsteidz no jauna,” saka Karīna Jermušs, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

No 5. jūnija līdz pat jūlija sākumam ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts ziedot līdzekļus zupas virtuvēm ziedojumu kastītēs Rimi un Supernettto veikalos visā Latvijā. Tāpat, ziedojot Ls 5, labdarības akciju iespējams atbalstīt arī ar maksājumu karti, norēķinoties par pirkumu Rimi un Supernetto veikalu kasē, kā arī ziedojot uzkrāto Mans Rimi naudu mājaslapā www.mansrimi.lv.
 


Populārākie raksti