Ar Rimi gardēžu ceptu kūku un mūziķu uzstāšanos sirsnīgi noslēdzas Rimi tirdzniecības centru akcija Kāds ir tavs sapnis?

21. Decembris, 2016
       

Pagājušajā nedēļā ikviens baušķenieks, ventspilnieks, liepājnieks un jelgavnieks tika aicināts uz Rimi tirdzniecības centru savā pilsētā, kur Ziemassvētku gaisotnē tika svinēts projekta Kāds ir Tavs sapnis? noslēgums.

Pasākuma apmeklētāji tika iepriecināti ar Lielo sapņu kūku, kas tapa Rimi gardēžu Lienes Zemītes, Normunda Baranovska un Ilzes Jurkānes meistarklasē, Latvijā pazīstamu dziedātāju uzstāšanos, hennas zīmējumiem, radošajām darbnīcām un citām aizraujošām aktivitātēm.

Ar Rimi tirdzniecības centru gādību jau deviņus mēnešu garumā ir piepildīti visdažādākie cilvēku sapņi.

Tirdzniecības centra mārketinga vadītāja Evija Čukure: “Mums ir patiešām liels prieks par emocijām un iespaidiem, ko šī projekta laikā esam dāvājuši un arī saņēmuši, piepildot cilvēku sapņus. Viens no projekta uzdevumiem bijis iedrošināt cilvēkus sapņot un ticēt, ka sapnis var piepildīties – prieks, ka tas ir izdevies!”

Kāds ir Tavs sapnis? noslēguma pasākuma laikā projekta uzvarētāji dalījās ar saviem stāstiem par piedzīvotajām emocijām un pieredzi, kas radusies sapņu īstenošanas procesā, kā arī iedrošināja citus ļauties sapņiem. Apmeklētāji arī tika aicināti laist debesīs savu sapņu balonu, kurā būs iemūžināti nākamā gada sapņi.

 

 

 

 


Populārākie raksti