Ar saldējuma svētkiem nosvin Valmieras SOS bērnu ciemata devīto jubileju

26. Augusts, 2016

25. augustā Valmieras SOS bērnu ciemats ar sirsnīgiem dārza svētkiem nosvinēja savas pastāvēšanas devīto jubileju. Pasākumā piedalījās ciemata ģimenes un audžuģimenes no tuvīnās apkārtnes, SOS bērnu ciematu patronese – Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, kā arī ciemata ģimeņu draugi un atbalstītāji.

Īpaša vieta svinībās bija atvēlēta saldējuma baudīšanai – pasākuma laikā SOS ģimenes un audžuģimenes saņēma vairāk nekā 8000 litru saldējuma dāvinājumu no lielveikalu ķēdes Rimi. Jūlijā Rimi veikalos norisinājās labdarības akcija Dodot gūtais divreiz gardāks. Tās laikā pircēji bija aicināti iegādāties jebkuru Rimi zīmola divu litru saldējuma iepakojumu un tādā veidā kopā ar Rimi dāvināt tādu pašu saldējumu bērniem un jauniešiem, kuri aug SOS bērnu ciematu un Latvijas Audžuģimeņu biedrības atbalstītajās ģimenēs.

Akcijas laikā tika saziedoti 8384 litri saldējuma, kas nu nonākuši atbalstīto ģimeņu rīcībā. Saldējumu uz Valmieras SOS bērnu ciemata jubilejas svinībām atveda Rimi Gardēži - Normunds Baranovskis, Liene Zemīte un Ilze Jurkāne. Jubilejas apmeklētājiem svētkos bija iespēja noklausīties Valtera Frīdenberga, bērnu popgrupas “Karameles” un pašu mājinieku uzstāšanos, kā arī iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, piemēram, kopā ar Rimi Gardēžiem darboties saldējuma dekorēšanas un zīmēšanas darbnīcās.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja saka: “Esam priecīgi jubilejas reizē pie mums ciemos sveikt ciemata ģimeņu draugus un atbalstītājus. Tikai pateicoties viņu atbalstam, SOS ģimenes var veiksmīgi pastāvēt un uzņemties pastāvīgas rūpes par likteņa nelutinātiem bērniem, radot viņiem jaunas mājas un iespēju izaugt drošā un atbalstošā vidē. Šī gada svinības īpašas padarīja Rimi veikala un klientu sarūpētais saldējuma dāvinājums, kas iepriecināja ciemata ģimeņu mazos gardēžus.”

“Latvijas Audžuģimeņu biedrība un Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija dara nenovērtējumu darbu, ik dienas rūpējoties par bērniem, kuriem pietrūcis vecāku mīlestības. Esam priecīgi, ka kopā ar mūsu pircējiem varam sniegt arī savu atbalstu, raisot bērnos pozitīvas emocijas un smaidu - gan ar šo saldējuma projektu, gan arī atbalstot ciemata bērnu dalību vasaras nometnēs," stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.


Populārākie raksti