Ar valsts simboliku rotāto aksesuāru pārdošanas apjoms pieaudzis divas reizes

14. Novembris, 2023
Gatavojoties valsts svētku svinībām, vairāk nekā divas trešdaļas jeb 69% Rimi pircēju iegādājas karodziņus un piespraudes Latvijas karoga krāsās, liecina Rimi aptaujas dati.

Tādējādi šie kļuvuši par populārākajiem svētku atribūtiem Rimi sortimentā, apsteidzot lentītes karoga krāsās, citus suvenīrus ar Latvijas simboliku un piederumus svētku galda noformējumam. Ik gadu valsts svētku laikā ar valsts simboliku rotāto aksesuāru pārdošanas apjoms Rimi veikalos pieaug divas reizes, kaut arī šādi suvenīri ir sortimentā visu gadu.

“Latvijas iedzīvotāji valsts svētku gaidās labprāt rotājas ar valsts simboliku, apliecinot savu patriotismu, un pircēju aktivitāte, iegādājoties svētku suvenīrus, procentuāli ir vienlīdz liela gan Rīgā, gan reģionos. Tāpēc katru gadu Rimi pārskata svētku suvenīru sortimentu, papildinot gan ierasto preču klāstu, gan bagātinot to ar aksesuāriem, kuru nav regulārajā piedāvājumā. Piemēram, šogad esam ieviesuši virkni jaunu preču ar svētku noformējumu – dažādas sveces, gaisa atsvaidzinātājus automašīnas salonam, cepurītes ar nagu,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Karodziņi, magnēti, sveces, salvetes un ziedi galda noformējumam, lentītes karoga krāsās, lāpas, lukturi un karodziņi pie automašīnām – gadu no gada valsts svētku nedēļā no 11. līdz 18. novembrim Latvijas iedzīvotāji steidz iegādāties dažādus aksesuārus ar svētku simboliku. Kā rāda Rimi novērojumi, kopš 2020. gada īpašu popularitāti guvuši karodziņi un piespraudes, kas apsteigušas ilgu laiku visvairāk pieprasītās lentītes karoga krāsās.

* Rimi veiktajā aptaujā par iepirkšanās paradumiem valsts svētku nedēļā saņemtas 1122 atbildes visā Latvijā.


Populārākie raksti