Ar vērienīgu iesildīšanās pasākumu 1. maijā Mežaparkā atklās Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas programmu

28. Aprīlis, 2016
    

Šo svētdien, 1. maijā, Mežaparkā no plkst. 10.00 līdz 14.00 notiks Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas Lielais iesildīšanās pasākumus, kura laikā mazajiem skrējējiem kopā ar vecākiem būs iespēja izsportoties, saņemt sporta ekspertu ieteikumus, kā arī uzzināt pilno Rimi Bērnu dienas programmu 14. maijam, kas šogad plānota vēl vērienīgāka, krāšņāka un interesantāka nekā pērn.

Lielo iesildīšanās treniņu Mežaparkā vadīs Armands Simsons kopā ar Rimi sporta ekspertu Kārli Birmani, kurš klātienē mācīs bērniem, kā pareizi iesildīties un atsildīties pirms sporta, kā arī sniegs noderīgus padomus par sportu un veselīgu uzturu. Līdz ar sportiskām aktivitātēm klātesošie varēs uzzināt arī Rimi Bērnu dienas programmu, izņemt starta numurus, kā arī skriešanas pases, lai varētu sākt gatavoties Rimi Bērnu dienai, sekojot līdzi gan savam uzturam, gan fiziskajām aktivitātēm.

Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējiena numurus varēs izņemt tikai EXPO 13. un 14. maijā, Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b.

Lielais iesildīšanās pasākums norisināsies Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skolas Mežaparka treniņu ietvaros, kas katru svētdienas rītu pulcē skrējējus uz sagatavojošu skrējienu pieredzējušu treneru un skrējēju vadībā.

“Šajās un nākamajās brīvdienās aicinām vecākus un bērnus bez maksas aktīvi un jautri pavadīt brīvdienas Mežaparkā, apmeklējot Rimi Bērnu dienas Lielo iesildīšanos! Tā ir iespēja divas nedēļas pirms lielā pasākuma sajust sportisko elpu un aktīvi pavadīt brīvdienas - pasākumā ielūkosimies dažās no Rimi Bērnu dienas aktivitātēs, kā arī pamācīsimies, kā jautri un pareizi iesildīties un atsildīties un ko labāk ēst pirms sportošanas. Arī pašai Rimi Bērnu dienai šogad esam sarūpējuši īpaši plašu programmu, kurā pievēršam lielu uzmanību veselīgam uzturam un dzīvesveidam, tāpēc esam radījuši īpašās skriešanas pases, kuras jau šobrīd ikviens vecāks vai mazais sportotājs var atrast visos Rimi veikalos, mūsu bukletu stendos,” aicina Inga Bite, SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pasākuma organizētāji ir parūpējušies, lai 14. maijā mazajiem sportistiem būtu iespēja ne vien kārtīgi izskrieties, bet arī satikt iemīļoto multfilmu varoņus, mīļākos izpildītājus un izmēģināt spēkus modernos sporta veidos. Būs daudzveidīgas aktivitātes uz skatuvēm un muzikāli priekšnesumi, kā arī iespēja bērniem izdejoties un izmēģināt dažādas sporta nodarbības, piemēram, crossfit, ko vadīs CrossFitFactory. Tāpat bērni varēs iesaistīties parkour nodarbībās kopā ar Rīgas sporta centru Freezone, izmēģināt spēkus braukšanā ar skeitbordu un skrituļslidām kopā ar Rīgas skeitborda skolu, Inline skolu Straume, kā arī dažādās deju nodarbībās.

Atpūtas brīžos bērniem būs iespēja skatīties kino, apmeklēt Lotes no Izgudrotāju ciema mājas un paciemoties arī Ucipuci mājās, kur varēs spēlēt teātrī. Mazajām dāmām noteikti patiks viesošanās Ledus princešu valstībā, kur varēs darināt princešu kronīšus, pucēties un atkausēt ledus sirdi, savukārt zinātkārajiem patiks Mazo izgudrotāju māja, kur kopā ar Mēness aptieku būs iespēja iejusties farmaceita lomā.

Par Rimi Bērnu dienu: Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas tradīcija tika aizsākta 2013. gadā, dienu pirms galvenajiem startiem uz simboliskiem skrējieniem aicinot pašus mazākos dalībniekus. Pasākuma mērķis ir panākt, ka paši mazākie Latvijas iedzīvotāji dod priekšroku aktīvam dzīvesveidam un veselīgai pārtikai. 2015. gadā skrējieni pirmo reizi notika 11. novembra krastmalā, kopā pulcējot jau 7 400 dalībnieku līdz 12 gadu vecumam. Rimi Bērnu dienas patrons un galvenais atbalstītājs ir Rimi Latvia.


Populārākie raksti