Ārstu konsultācijām bērniem Latvijas reģionos Rimi veikalos saziedoti teju 25 000 eiro

17. Jūnijs, 2024
Lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, labdarības organizācijas Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) un Rimi Latvia kopīgajā ziedojumu vākšanas kampaņā Rimi veikalos un ar Mans Rimi kartes uzkrājumiem saziedoti 24 982,04 eiro

Šī summa sniegs iespēju bērnu Mobilajam veselības aprūpes centram (MVAC) doties vairākos izbraukumos, sniedzot tik nepieciešamo atbalstu vairāk nekā 625 mazajiem pacientiem visā Latvijā tuvāk viņu dzīvesvietām un ļaujot viņiem bez maksas saņemt kvalitatīvas un savlaicīgas medicīnas speciālistu konsultācijas.

“Atzīmējot Ronald McDonald House Charities 50. gadadienu, esam īpaši priecīgi, ka arī šoreiz kopā ar Rimi varējām īstenot ziedojumu vākšanas akciju un palīdzēt nodrošināt bezmaksas medicīnisko aprūpi bērniem visā Latvijā. Joprojām redzam, ka reģionos ir daudz bērnu, kuru ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevar savlaicīgi nokļūt pie speciālistiem Rīgā, lai saņemtu bērniem tik ļoti nepieciešamās medicīniskās konsultācijas. Katrs ziedojums ļauj bērnu MVAC būt tuvāk mazajiem un sniegt akūti nepieciešamās konsultācijas, lai bērni, kuriem šīs konsultācijas ir nepieciešamas un kuru skaits ar katru gadu pieaug, varētu uzaugt veselīgāki un priecīgāki,” norāda RMHC Latvija izpilddirektore Guna Caune.

Rimi pircēji jau ilgstoši atbalsta dažādas labdarības kampaņas, tā nodrošinot iespēju saņemt palīdzību tiem, kam tas tik ļoti nepieciešams. Esam gandarīti, ka mūsu pircēji ir atsaukušies Rimi un RMHC Latvija aicinājumam un ziedojuši līdzekļus ne tikai veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs, bet arī ziedojuši savu Mans Rimi naudas uzkrājumu, lai pēc iespējas vairāk bērnu Latvijas reģionos saņemtu ilgi gaidīto un akūti nepieciešamo palīdzību – dažādu speciālistu vizītes tuvāk bērnu dzīvesvietām. Paldies ikvienam, kas nepalika vienaldzīgs un iesaistījās, jo rūpes par Latvijas bērniem ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem uzdevumiem mums visiem,” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Saziedotie līdzekļi būs nozīmīgs atbalsts, lai ar bērnu Mobilā veselības aprūpes centra palīdzību pie bērniem nokļūtu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti, kuri bez maksas sniegs tik ļoti nepieciešamās medicīniskās konsultācijas. Saziedotie līdzekļi palīdzēs segt speciālistu atalgojumu, degvielas un Mobilā veselības aprūpes centra apkopes izmaksas.

Jau 14 gadus labdarības organizācijas RMHC Latvija bērnu Mobilais Veselības aprūpes centrs sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un citu medicīnas iestāžu medicīnas speciālistiem ik dienu dodas izbraukumos uz Latvijas reģioniem un nodrošina savlaicīgas un kvalitatīvas bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem tuvāk viņu mājām. Šo gadu laikā kopumā ir nodrošinātas 58 950 ārstu speciālistu konsultācijas bērniem visā Latvijā, kā arī sniegta plaša izglītojoša informācija bērniem, vecākiem un reģionālajiem medicīnas speciālistiem. Vajadzības gadījumā speciālisti uztur kontaktus ar vietējiem ārstiem, kuru ziņā ir tālākā bērna ārstēšana un uzraudzība. Bērnu Mobilais veselības aprūpes centrs ir 16 metrus garš transporta līdzeklis, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai.

Lai atbalstītu bērnu Mobilā veselības aprūpes centra darbību, ziedot iespējams arī RMHC Latvija mājaslapā www.rmhc-latvia.lv.


Populārākie raksti