Atklāta ceļojošā Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstāde „Elementi"

04. Janvāris, 2012

4.janvārī Ventspilī, tirdzniecības centrā „Tobago”, atklāta ceļojošā Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstāde „Elementi”. Apmeklētāji tiek aicināti aplūkot 40 uzņēmumu produktus, nobalsot par veiksmīgāko dizainu tirdzniecības centrā vai mājas lapā www.kurzemesdizains.lv un piedalīties balvu izlozē.

Izstādes mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par Kurzemē esošiem uzņēmumiem un to produkciju, veicināt Kurzemes ražotāju atpazīstamību Latvijas tirgū, izcelt dizaina nozīmi un mākslinieku lomu tehnoloģiju attīstībā un parādīt jaunāko, kas radīts reģionā. Izstāde „ELEMENTI” norisināsies četrās Latvijas pilsētās: Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā un Rīgā.

„Patiesi priecē uzņēmumu atsaucība un interese sevi parādīt plašākai auditorijai!”, tā izstādes organizētāja Lienīte Ormane. „Uzņēmumi, kas pieteikušies piedalīties izstādē pārstāv ārkārtīgi plašu nozaru spektru. Mums būs iespēja aplūkot produktu dizaina plakātus sākot no rotaļu sunīšiem, lācīšiem, apakšveļas, beidzot ar akustiskām sistēmām, jahtām un konceptuālām mājām! Ir liels prieks un lepnums, ka pie mums, Latvijā, ražo tik interesantas, vajadzīgas un kvalitatīvas lietas”.

Šis notikums būs ne vien izstāde, bet arī konkurss - uzņēmumi sacentīsies par skatītāju simpātiju balvu. Izstādes apmeklētāji tiek aicināti aizpildīt balsošanas anketas tirdzniecības centros, balsot mājas lapā www.kurzemesdizains.lv un piedalīties izlozē, kur veiksmīgākie saņems balvas no Kurzemes uzņēmumiem un „Rimi”. Veicināšanas balvas pasniegs arī Latvijas Dizaineru Savienība, Domes pārstāvji no Kurzemes reģiona un goda viesi.

Šāda izstāde ir līdz šim nebijusi iespēja uzzināt par uzņēmumiem, kuros ikdienā Latvijā strādā, domā, veido un attīsta dažādus produktus un idejas mūsu radošie cilvēki. Daudzas preces tiek eksportētās, un tieši tāpēc izstāde „ELEMENTI” ir nenovērtējams pasākums, kurā katram ir iespēja apskatīt, iedvesmoties, izteikt vērtējumu.

Aicinām katru apmeklēt izstādi gan savā pilsētā, gan aizbraukt ciemos uz kaimiņpilsētu!

Ceļojošās izstādes norises vietas:

•           04. - 11. janvāris t/c „Tobago”, Lielais prospekts 3/5, Ventspils

•           12. - 18. janvāris t/c „Ostmala”, K.Zāles laukums 8, Liepāja

•           19. - 25. janvāris t/c „Rimi”, Sūru iela 2, Kuldīga

•           06. – 20.februāris t/c „Damme” Kurzemes prospektā 1a, Rīga

Informācija par izstādi: www.kurzemesdizains.lv; http://www.draugiem.lv/elementi/; www.makslasperons.lv.

Projektu atbalsta: Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Kurzemes biznesa inkubators, SIA Rimi Latvia, Draugiem.lv


Populārākie raksti