Atklāta septītā Labestības diena visā Latvijā!

18. Aprīlis, 2013

Līdz ar pavasara iestāšanos 18.aprīlī jau septīto gadu pēc kārtas tika atklāta LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv ikgadējā tradīcija Labestības diena. Akcijas organizatori ir pateicīgi visiem, kas šo septiņu gadu laikā ir saziedojuši 1 187 028.81 latus un tā palīdzējuši jau 291 bērnam. Tomēr Latvijā ir vēl daudz bērnu, kuri vēlas staigāt, runāt, redzēt un pilnvērtīgi dzīvot, bet, lai tas būtu iespējams, nepieciešama ikviena palīdzība,  piepildot bērnu sapņus. Akcijas noslēgums paredzēts 26.maijā, kad tiešraidē kanālā LNT norisināsies Labestības dienas labdarības koncerts.

Aicinām palīdzēt!
Lai Daniela staigātu, Jeļizaveta redzētu, Hugo runātu un Jānis pilnvērtīgi dzīvotu, kopumā nepieciešami 30977 lati.
Ziedošanas iespējas: skaidru naudu ziedojumu kastītēs vai ar maksājumu karti, norēķinoties par pirkumu kasē, Rimi un Supernetto veikalos (ziedojot ar karti, summa Ls 5), portālā www.ziedot.lv, Swedbank internetbankā un filiālēs, kā arī zvanot uz maksas numuru 90006383 ( zvans 1.00 Ls, t.sk., PVN).

„Labestības dienā ikkatram ir iespēja sniegt nozīmīgu atbalstu bērniem un palīdzēt tiem staigāt, redzēt, dzirdēt un dzīvot. Šie bērni un viņu vecāki ir īsti cīnītāji – ar vislielāko drosmi tie stājas pretim grūtībām. Turklāt šajā cīņā palīdzēt un atbalstīt var ikviens no mums. Tāpēc aicinu izmantot plašās ziedošanas iespējas, dalīties savā spēkā un būt kopā ar mazajiem cīnītājiem ceļā uz izveseļošanos,” saka Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Karīna Jermušs.

Daniela vēlas staigāt
Danielai Sedolai ir gūžas kaulu attīstības displāzija, iedzimts gūžas locītavu mežģījums. Šobrīd meitenītei ir ierobežotas kreisās gūžas locītavas kustības, locītavas attīstības problēmas – avaskulāra nekroze, novēro 2cm kāju garuma atšķirības un pie gaitas novērota klibošana. Tas nākotnē var radīt iegurņa asimetriju, mugurkaula deformāciju un mazā iegurņa funkcijas traucējumus. Ja laikus netiks veiktas ķirurģiskas izmaiņas kreisajā gūžas locītavā, situācija var pasliktināties. Tāpēc nepieciešama operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā un pēcoperācijas rehabilitācija Latvijā. Lai Daniela staigātu, nepieciešami 23006.19 lati.

Hugo gribētu runāt
Hugo Matīss Eglītis dzima smagās dzemdībās un jau kopš dzimšanas viņa attīstība ir aizkavēta. Hugo sāka staigāt tikai nepilnu divu gadu vecumā. Zēns nerunā un viņam ir uzstādīta diagnoze perinatālas centrālās nervu sistēmas hipoksijas sekas ar apakšēju spastisku paraparēzi, kustību un koordinācijas traucējumiem. Lai attīstītu Hugo Matīsa valodu nepieciešama delfīnterapijas kurss delfinārijā Ukrainā. Lai Hugo runātu, nepieciešami 1783,84 lati.

Jānis sapņo par pilnvērtīgu dzīvi
Jānis Vīksna nespēj pilnvērtīgi dzīvot, jo viņam ir bērnu cerebrālā trieka jauktā formā, izteikta muskulatūras hipotonija un epilepsija, ir kustību koordinācijas un līdzsvara traucējumi, psihomotorās un runas attīstības aizture. Pozitīvi ir tas, ka zēns ir aktīvs, iemācījies staigāt, taču vēl neizdodas skriet un lekt. Lai Jānis pilnvērtīgi dzīvotu, gadā nepieciešami 3286 lati.

Jeļizaveta vēlas redzēt
Jeļizavetai Bočaginai piedzimstot tika uzstādīta diagnoze hipoksiski išēmiska encefalopātija. Tā ir no mātes pārmantota reta ģenētiska patoloģija. Meitene piedzima akla un ir pārcietusi divas operācijas. Līdz 2 gadu vecumam Jeļizaveta nerunāja un pārvietojās ļoti nestabili. Pagājušā gadā ģimene devās uz pašu apmaksātu delfīnterapiju un tā radīja pozitīvas izmaiņas meitenes redzei. Lai varētu turpināt ārstēties, Jeļizavetai jādodas uz atkārtotu delfīnterapiju, konsultāciju acu slimības institūtā, kā arī jāveic rehabilitācija Latvijā. Lai Jeļizaveta redzētu, nepieciešami 2900 lati.


Palīdziet piepildīt bērnu sapni redzēt, staigāt, runāt un pilnvērtīgi dzīvot!


Populārākie raksti