Atklāts jau divdesmit astotais Rimi Mini veikals Rīgā – Čaka ielā

22. Decembris, 2021
Paplašinot Rimi veikalu tīklu un ņemot vērā pircēju vēlmi ātri un ērti iepirkties, 22. decembrī durvis ver jaunais Rimi Mini veikals Rīgā, Čaka ielā 136.

Šis ir jau piecdesmit ceturtais Rimi Mini formāta veikals Latvijā, tostarp divdesmit astotais Rimi Mini veikals Rīgā, un tas strādās “sarkanajā režīmā”.

“Šis ir jaunā dizaina koncepta veikals – pircējiem būs iespēja ne vien ērti iegādāties preces no plašā sortimenta, bet arī izbaudīt patīkamu iepirkšanās pieredzi veikala vidē, kas ir noformēta gaišos toņos ar koka elementiem. Rimi Mini Čaka ierīkots energoefektīvs LED apgaismojums un videi draudzīgas svaigās pārtikas vitrīnas. Veikalā darbojas viena manuālā kase un divas pašapkalpošanās kases, un tajā tiek nodrošinātas darba vietas 10 darbiniekiem,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Veikala sortimentu veido gandrīz 3000 preču vienības visās preču kategorijās, tai skaitā “Pasaules garšu” produkti, kā arī produkti bez glutēna un cukura. Veikalā ir iespēja iegādāties arī gardu kafiju, svaigi spiestu apelsīnu sulu, uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes.

Rimi Mini Čaka atrodas ļoti dzīvīgā rajonā – Čaka un Alauksta ielas krustojumā, turpat blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura, apkārt ir dzīvojamās mājas, biroji, citi veikali, tāpēc šī tirdzniecības vieta galvenokārt orientēta uz kājāmgājējiem. Savukārt autovadītājiem  iespējams novietot automašīnas maksas stāvvietās vai blakus esošo ielu stāvvietās.

Jaunais veikals darbojas “sarkanajā režīmā”, un tajā brīvi veikt pirkumus varēs pircēji bez sadarbspējīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. 

Rimi Mini Čaka ir atvērts ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00, savukārt svētku laikā veikals būs atvērts:
2021. gada 24. decembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00
2021. gada 25. decembrī no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00
2021. gada 31. decembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00
2022. gada 1. janvārī no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.


Populārākie raksti