Atsākta ziedojumu vākšana Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas remontam

08. Marts, 2013

 No 8.marta aicinām ikvienu Rimi un Supernetto pircēju piedalīties Saulaino dienu labdarības akcijā un sniegt savu ieguldījumu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai.

Bērnu slimnīcas fonds kopā ar domubiedriem un atbalstītājiem pagājuša gada oktobrī uzsāka labdarības akciju ar mērķi sagādāt jaunas telpas Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas pacientiem – bērniem, kuriem nodaļa diemžēl bieži vien kļūst par otrajām mājām. Lai telpas būtu ērtas un atbilstošas slimību profilam, lai tās palīdzētu bērnam un viņa vecākam fiziski un psiholoģiski grūtajā ārstniecības procesā un veicinātu atveseļošanos, Bērnu slimnīcas fonds aicina cilvēkus būt atsaucīgiem un palīdzēt nodaļai.
Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai nepieciešami aptuveni 700 000 latu, no kuriem šobrīd ir saziedoti vairāk kā 135 tūkstoši latu. Tostarp Rimi un Supernetto pircēji pagājušajā gadā divu mēnešu laikā saziedojuši vairāk kā 32 000 latu.

“Atbalstīt un palīdzēt grūtā brīdī, nodrošinot bērnam un ģimenei apstākļus, kas atvieglo un veicina atveseļošanos – tas ir mūsu, Bērnu slimnīcas fonda, uzdevums. Un es no sirds priecājos, ka liela Latvijas sabiedrības daļa domā līdzīgi un iesaistās labdarības akcijā! Mēs kā sabiedrība kopīgiem spēkiem varam izdarīt ļoti daudz - Bērnu slimnīcas teritorijā ziedotāju ieguldījums ir acīmredzams. Vecāku māja, Saulaino dienu bibliotēka, Gaiļezera ūdensdziedniecības centrs – tas viss ir paveikts arī ar Rimi un Supernetto klientu atbalstu, kuri vairāku gadu garumā Bērnu slimnīcai ir ziedojuši vairāk kā 140 000 latu!” stāsta Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

“Redzot, kādas ir Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas telpas un to, cik tās nepiemērotas mazo pacientu uzturēšanās un ārstēšanās procesam, ne mirkli nešaubījāmies par iesaistīšanos akcijā. Esam patiesi lepni, ka arī mūsu pircēji ir gatavi atbalstīt  un sniegt savu artavu Hematoonkoloģijas nodaļas remontam. Kopīgiem spēkiem jau šobrīd ir izdevies savākt teju 20% jeb piekto daļu no rekonstrukcijai nepieciešamās summas, un esmu pārliecināta, ka lūgumam pēc palīdzības atsauksies arvien vairāk cilvēku visā Latvijā,” saka Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

No 8. marta līdz pat aprīļa vidum ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts ziedot līdzekļus Hematoonkoloģijas nodaļas telpu remontam ziedojumu kastītēs Rimi un Supernettto veikalos visā Latvijā. Tāpat, ziedojot Ls 5, Saulaino dienu labdarības akciju iespējams atbalstīt arī ar maksājumu karti, norēķinoties par pirkumu Rimi un Supernetto veikalu kasē, kā arī ziedojot uzkrāto Mans Rimi naudu mājaslapā www.mansrimi.lv.


Populārākie raksti