Atvērs Rimi Bāzi

25. Augusts, 2009

Ceturtdien, 27. augustā, atverot Rimi Bāzi t/c Azur, Rimi Latvia uzsāk mazumtirdzniecību vairumtirdzniecības stilā. Rimi Azur būs vienīgais veikals, kur, tāpat kā vairumtirdzniecības bāzē, būs iespēja iegādāties dažādas preces lielākos iepakojumus par izdevīgākām cenām. Rimi Bāzē nepārtikas precēm tiks piemērota īpaša cena, savukārt fasētās pārtikas preces, pērkot vairāk kā vienu iepakojumu, būs iespējams ievērojami ietaupīt.

"Līdztekus jau zināmajam faktam, ka cilvēki arvien lielāku uzmanību pievērš akcijas precēm, novērojām, ka arvien vairāk pircēju domā ilgtermiņā un labprāt iegādājas kādu preci vairāk, bet par zemāku cenu, tādēļ nolēmām izveidot veikalu, kurā šādi piedāvājumi būtu pieejami ne tikai pāris reizes gadā, bet katru dienu. Rimi Bāzes piedāvājumi būs īpaši pievilcīgi cilvēkiem, kuri gatavojās viesībām, kā arī uzņēmumiem un klientiem, kuri iegādājas pārtikas un nepārtikas preces ilgākam laikam," stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rimi Bāzē preces varēs iegādāties ar ievērojamām atlaidēm un to sortiments tiks regulāri papildināts. Visos iepakotās pārtikas preču segmentos izdevīgi piedāvājumi Bāzē būs atrodami pastāvīgi. Mājsaimniecības un higiēnas precēm būs pieejami lielāki iepakojumi par zemākām cenām. Savukārt sezonas preces varēs iegādāties ar vismaz 50% atlaidi.

Līdz 31. augustam Rimi Bāzē būs izdevīgi piedāvājumi visām precēm, kuras nepieciešamas gatavojoties skolai, šādi piedāvājumi nebūs nevienā citā Rimi veikalā. Piemēram, bērnu džinsa bikses varēs iegādāties tikai par 2 latiem, savukārt krekliņus par aptuveni 1,50 Ls. Līdz skolas gada sākumam Rimi Azur būs lieliski piedāvājumi arī svaigās pārtikas precēm.

Rimi Azur darba laiks paliks nemainīgs katru dienu no 9:00 līdz 22:00, savukārt 27. augustā Rimi Bāze būs atvērta līdz pat pusnaktij.


Populārākie raksti