Atvērts jauns Rimi lielveikals Kr.Valdemāra ielā

12. Septembris, 2013

Šodien, 12. septembrī, Kr.Valdemāra ielā 62 Rīgā, Supernetto veikala vietā pēc rekonstrukcijas pircējiem durvis ver Rimi lielveikals. Rimi lielveikala platība ir gandrīz divas reizes lielāka nekā iepriekš (950 m2), pircējiem piedāvājot gan plašu svaigās pārtikas preču, gan iepakotās pārtikas produktu, kā arī kulinārijas un konditorejas izstrādājumu produkciju. Turklāt līdz ar veikala rekonstrukciju radītas 20 jaunas darbavietas, nodarbinot divas reizes vairāk cilvēku kā iepriekš.

“Mēs saviem pircējiem vienmēr tiecamies piedāvāt labāko iepirkšanās pieredzi un ikdienas meklējam attīstības iespējas, ne tikai atverot jaunus veikalus, bet arī pilnveidojot esošos. Esam pārliecināti, ka līdz ar jaunā Rimi lielveikala atvēršanu, vietējā rajona iedzīvotāji būs tikai ieguvēji, jo pircējiem nodrošināsim ne tikai patīkamāku un ērtāku iepirkšanās vidi, bet arī piedāvāsim ievērojami plašāku produktu sortimentu. Tāpat sniegsim daudzveidīgākas izvēles iespējas svaigās pārtikas un citu preču iegādē, nekā tas bija iespējams līdzšinējā formāta veikalā”, saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Jaunatvērtajā veikalā preces izkārtotas īpaši pārdomāti – tā, lai ikdienā nepieciešamos produktus pircējiem būtu ērti atrast un tie būtu viegli pieejami. Turklāt plašajā veikala sortimentā palīdzēs  orientēties tematiskās nodaļas - zivju nodaļa Pie zvejnieka, Rimi kulinārijas nodaļa Pie gardēža, svaigās gaļas nodaļa Pie miesnieka, kā arī konditorejas nodaļa Pie maiznieka.

Pēc rekonstrukcijas Rimi lielveikals iedzīvotājiem nodrošinās divas reizes vairāk darbavietu nekā iepriekš, pavisam nodarbinot 40 cilvēkus.


 


Populārākie raksti