Atvērts jauns Rimi Mini veikals Rīgā, Gustava Zemgala gatvē

12. Aprīlis, 2023
Šodien, 12. aprīlī, durvis vēris jauns Rimi Mini veikals Gustava Zemgala gatvē 73, Rīgā, blakus tirdzniecības centram Elkor Plaza. 

Jaunais Rimi Mini Gustavs iekārtots mājīgās un gaišās telpās 450,2 kvadrātmetru platībā pēc jaunā dizaina koncepta, nodrošinot kopumā 14 jaunas darba vietas. Augstie griesti un fasādes stiklojums rada plašuma sajūtu, bet ejas starp veikala plauktiem ir veidotas tā, lai pircējiem būtu ērti iepirkties gan ar groziņiem, gan ar ratiņiem un pretimnācēji varētu samainīties, viens otram netraucējot.  

 

Savukārt sortimentā iekļauts viss mājsamniecībai nepieciešamais – gan ikdienas produkti, gan svarīgākās higiēnas un saimniecības preces. Iespējams iegādāties arī svaigi ceptu maizi un smalkmaizītes, dažādu valstu virtuvēm raksturīgos produktus un free from kategorijas preces cilvēkiem ar dažādām diētām un pārtikas ierobežojumiem. Produkti bez glutēna īpaši izcelti arī ledusskapjos. 

  

“Mini formāta veikalus ir īpaši iecienījuši tuvējā apkaimē dzīvojošie un strādājošie: šie veikali ir kompakti, tajos var iepirkties ātri un ērti, taču vienlaikus te pieejams viss gan uzkodai pie kafijas, gan pilnvērtīgai pusdienu vai vakariņu maltītei. Rimi Mini Gustavs atrašanās vieta vienā no rosīgākajām un modernākajām Rīgas apkaimēm, kur sev mājvietu raduši daudzi uzņēmumi, ir lieliska iespēja veikt ikdienas pirkumus gan tiem, kam aktuālas gatavās maltītes dienas steidzīgajā ritmā, gan tiem, kuri labprāt gatavo paši,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite. 

 

Ēka būvēta atbilstoši BREEAM New Construction Excellent Fully fitted sertifikāta prasībām ilgtspējas jomā un būvniecībā izmantoti ilgmūžīgi risinājumi. Rimi telpās izmantoti energoefektīvs apgaismojums - piegādes zonā izbūvēti kustību sensori, tāpat veikala telpās izmantoti glikola ledusskapji un LED gaismekļi, kurus attiecīgi var pielāgot dažādās veikala zonās. Pircēju ērtībām veikals aprīkots ar trim pašapkalpošanās kasēm. Savukārt automašīnu pie veikala iespējams novietot Elkor Plaza maksas stāvvietā. 

 

Veikala darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–22.00. 


Populārākie raksti