Atvērts jauns Rimi Mini veikals tirdzniecības centrā Origo

16. Novembris, 2022
Šodien, 16. novembrī, plkst. 11.00 atklāts jauns Rimi Mini veikals Rīgā, Stacijas laukumā 2, tirdzniecības centra Origo B ēkā pie pulksteņa torņa ieejas. 

Veikals atrodas netālu no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas transporta biļešu kasēm, nodrošinot iespēju pircējiem pirms došanās ceļā iegādāties kafiju, uzkodas un citas nepieciešamās preces. Jaunais Rimi Mini ir 199 kvadrātmetrus plašs. Tāpat kā citi Rimi veikali, tas aprīkots ar videi draudzīgiem risinājumiem – LED apgaismojumu un energoefektīvām svaigo produktu vitrīnām.

“Šis veikals atrodas viegli pieejamā vietā, tas ir neliels, mājīgs un estētiski patīkams, tā iekārtojuma koncepta pamatā ir gaiši toņi, ko papildina koka paneļu noformējums. Lai arī veikals atrodas pavisam netālu no Rimi hipermārketa tirdzniecības centra Origo pirmajā stāvā, jaunais Rimi Mini būs īpaši piemērots steidzīgākiem Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas apmeklētājiem,” stāsta Juris Šleiers, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs.

Veikals ir aprīkots ar trim pašapkalpošanās kasēm un vienu tradicionālo kasi, lai nodrošinātu pircējiem iespēju ātri iegādāties visu nepieciešamo pirms došanās ceļā. Rūpējoties par iespēju iestiprināties, veikalā pieejama kafija, svaigi spiestas sulas un svaigi ceptas smalkmaizītes, kā arī citas uzkodas.

“Esam priecīgi, ka mūsu nomnieku sarakstam pievienojas Rimi Mini, kas ir vērtīgs papildinājums vairāk nekā 150 citu nomnieku klāstam. Datos redzam, ka mūsu tirdzniecības centra apmeklētājiem raksturīga liela interese par pārtikas preču segmentu, tāpēc turpinām paplašināt iepirkšanās iespējas. Jaunais Rimi Mini lieliski papildinās jau esošo piedāvājumu, ko īpaši novērtēs gan Rīgas centra iedzīvotāji, gan pilsētas viesi. Mūsu tirdzniecības centra apmeklējums turpina augt, šogad jau pārsniedzot 17 miljonu apmeklētāju,” saka uzņēmuma Linstow Baltic un multifunkcionālā centra Origo komercdirektore Evija Majevska.

Lai gan jaunais Rimi Mini ir neliels, tas piedāvā visas pircējiem nepieciešamās ikdienas preces – maizi, gaļu, piena produktus, higiēnas preces u. c. Tāpat veikalā atrodami īpašie stendi ar bezglutēna un diētiskajiem produktiem, preces vegāniem un dažādu pasaules virtuvju produkti eksotiskām maltītēm vietējiem gardēžiem.

Veikalā strādā 13 darbinieki. Tā darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–22.00.

 


Populārākie raksti