Atvērts jauns Rimi Super veikals Rīgā, Valdlauču ielā

06. Aprīlis, 2023
Šodien, 6. aprīlī, plkst. 12.00 durvis vēris jauns Rimi Super veikals Rīgā, Valdlauču ielā 2.

Jaunais veikals atrodas dzīvīgā lokācijā, kas ērta gan vietējiem iedzīvotajiem, gan autobraucējiem – blakus atrodas dzīvojamās ēkas, bērnudārzs, bankas filiāle, biznesa centrs un iela ar intensīvu satiksmi, kas savieno Dienvidu tiltu un Bauskas ielu ar A7 šoseju, tāpēc tas būs ērts pieturas punkts ikdienas gaitās.

Jaunais Rimi Super iekārtots mājīgās un gaišās telpās 741,9 kvadrātmetru platībā pēc jaunā SM formāta koncepta, nodrošinot 34 jaunas darba vietas. Te pieejams kafijas aparāts, uz vietas ceptas smalkmaizītes, picas un maize, kā arī uz vietas gatavoti suši un pokiji, sveramie un fasētie rieksti, dažādām diētām atbilstošs sortiments (piemēram, produkti ar samazinātu cukura daudzumu, bez glutēna un krāsvielām), dažādām pasaules virtuvēm raksturīgi produkti u.c.. Veikala sortimentā kopumā ir ap 7000 dažādu preču visās kategorijās, lai pircējiem nodrošinātu plašas izvēles iespējas ikdienā. Specializētais piedāvājums pieejams plauktos ar īpašu dizainu, lai pircēji varētu tos viegli pamanīt.

“Šis veikals tā atrašanās vietas dēļ ir ērta izvēle gan apkārtējo namu iedzīvotājiem, gan autobraucējiem, kuri izmanto šo nozīmīgo satiksmes mezglu savās ikdienas gaitās. Domājot par garāmbraucēju ērtībām, pie veikala izbūvēta autostāvvieta 35 automašīnām un drīzumā plānots uzstādīt elektroauto uzlādes stacijas. Ikvienam ir iespēja šeit iegādāties visu nepieciešamo pa ceļam uz darbu vai mājām un sagatavoties svētkiem – sortimentā pieejams viss, kas vajadzīgs ikdienai un īpašiem notikumiem,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Telpās izmantoti videi draudzīgi un energoefektīvi risinājumi ar LED apgaismojumu, un ar laiku paredzēts uz jumta izvietot saules baterijas. Pircēju ērtībām veikals ir aprīkots ar četrām pašapkalpošanās kasēm un iespēju iepirkties, skenējot cenu zīmes ar mobilo telefonu.

Veikala darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–22.00.


Populārākie raksti