Atvērts jauns Rimi veikals Ķekavā

21. Decembris, 2021
Tieši pirms lielākajiem iepirkšanās svētkiem, 21. decembrī, Rimi sagādājis patīkamu dāvanu Ķekavas iedzīvotājiem, atverot jaunu Rimi veikalu Ķekavā, Rīgas ielā 22

Šis ir viens no modernākajiem supermārketu formāta veikaliem Rimi tīklā, kurā īstenots pircējiem ērtāks preču izvietojums un piedāvāts plašāks sortiments, īpašu uzsvaru liekot uz saldētiem un vegāniem piemērotiem produktiem, kā arī vietējiem ražotājiem veltītu konceptveikalu Klēts. Jaunais veikals darbosies “sarkanajā režīmā”, piedāvājot iespēju iepirkties ikvienam pircējam.

Jaunais Rimi veikals aprīkots ar energoefektīviem un videi draudzīgiem risinājumiem – LED apgaismojums ar DALI sistēmu, kas pielāgo apgaismojumu, kā arī energoefektīvas aukstuma iekārtas. Tāpat šis ir pirmais veikals Rimi tīklā Latvijā, kura apkurei un kondicionēšanai izmantots moderns siltumsūknis.  Plašā un mūsdienīgā veikala tirdzniecības zāle aptver nedaudz vairāk nekā 1000 kvadrātmetrus, un ikdienā par pircēju ērtībām šeit gādās 43 darbinieku komanda. Ātrākam iepirkšanās procesam veikalā uzstādītas arī sešas pašapkalpošanās kases.

Rimi pastāvīgi turpina attīstību, lai būtu tuvāk saviem pircējiem un šis ir būtisks papildinājums mūsu veikalu tīklam. Tādējādi varam nodrošināt plašu sortimentu un ērtu iepirkšanos ne vien Ķekavas iedzīvotājiem, bet arī ikvienam, kurš ikdienā pārvietojas pa starptautisko A7 šoseju. Pie veikala pieejamas 78 autostāvvietas, lai mūsu pircēji varētu vienkārši doties pēc sev nepieciešamajiem pirkumiem. Turklāt šis būs viens no pirmajiem veikaliem, kurš no 1.februāra darbosies depozītsistēmā un tajā būs iespēja nodot izlietotos iepakojumus, par katru vienību pretī saņemot čeku 10 centu vērtībā. Paredzam, ka jaunais veikals būs vērtīgs papildinājums vietējam tirgotāju un pakalpojumu sniedzēju klāstam, vienuviet nodrošinot visu nepieciešamo Ķekavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem,” saka Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Jaunais veikals darbojas “sarkanajā režīmā”, un tajā brīvi veikt pirkumus varēs pircēji bez sadarbspējīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. 

Rimi veikals Ķekavā ir atvērts ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00, savukārt svētku laikā veikals būs atvērts:
2021. gada 24. decembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00
2021. gada 25. decembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00
2021. gada 31. decembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00
2022. gada 1. janvārī no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.


Populārākie raksti