Bauskas pansionātā Valsts svētkus sagaida ar muzikālu pārsteigumu

21. Novembris, 2016
Ceturtdien, 17. novembrī, valsts svētkus ar muzikālu priekšnesumu un gardu mielastu atzīmēja Bauskas pansionāta iemītnieki. Šādas svinības senioriem bija sarūpējusi 18 gadīgā Ieva Lauka, kura piedalījās tirdzniecības centra Rimi Bauska projektā Kāds ir tavs sapnis?.
 
“Mans sapnis ir kopā ar draugiem aizbraukt pie pansionāta iedzīvotājiem, iepriecināt viņus ar nelielu koncertu un aprunātos. Pansionāta iedzīvotājiem ir patīkami, ka kāds viņus apciemo,” Ieva Lauka raksta savā sapņu vēstulē.
 
Meitenes sapnis īstenojās dzīvē. Pansionātu Ieva apmeklēja kopā ar t/c Rimi Bauska komandu, kas organizēja RTU studentu pūtēju orķestra koncertu un cienāja ar svētku mielastu. Kā stāsta Bauskas pansionāta direktore Inta Savicka, ciemiņu ierašanās padara pansionāta iedzīvotāju ikdienu krāšņāku: “Šis ir valsts svētku laiks, kuros mēs vienmēr gaidām ciemiņus un organizējam svētku mielastu, lai radītu svētku atmosfēru pansionāta iedzīvotājiem. Piemēram, pagājušajā gadā organizējām filmu skatīšanos un izstādi, kurā varēja apskatīt pansionāta iedzīvotāju rokdarbus. Šogad savukārt ar lielāko prieku baudījām talantīgā orķestra sabiedrību.” 
 
Lai pansionāta iedzivotāju ikdienu padarītu priecīgāku, pansionātā cenšas rīkot pasākumus un ekskursijas vismaz divas reizes ceturksnī, kuros tiek iesaistīti arī jaunieši.  
 
 
 
 

Populārākie raksti