Baušķeniece Samanta piepilda sapni palīdzēt dzīvnieku patversmei

10. Jūnijs, 2016
Ir labi sapņot, bet ir vēl labāk, ja sapņi piepildās – par to pārliecinājās Samanta Zeņuka no Bauskas, kura tirdzniecības centra “Bauska” projekta Kāds ir Tavs sapnis? ietvaros uzdrošinājās vēstulē pastāstīt par saviem sapņiem. Projekts turpinās līdz pat novembrim, aicinot baušķeniekus arī turpmāk dalīties ar saviem sapņiem,  vienkārši aizpildot sapņu vēstuli un esot soli tuvāk to piepildījumam.
 
 “Mans sapnis ir palīdzēt dzīvniekiem, kuriem dzīvē nav paveicies ar saimniekiem, kuri ir pamesti, nobijušies, alkst mīlestības un cer, ka kādu dienu atnāks viņu jaunais saimnieks,” tā savā vēstulē raksta mājsaimniece Samanta Zeņuka.  Palīdzēt dzīvniekiem Samantu iedvesmoja viņas četrkājainais mājas mīlulis – kaķene Tīģeriene. Lai arī iepriekš jaunā sieviete dzīvnieku patversmē nebija viesojusies, viņa zināja, ka vēlas palīdzēt tieši šiem dzīvnieciņiem, sakot, ja tiks uzklausīts viņas sapnis, būs izdarījusi labāko darbu, ko vien var iedomāties. Sapņu vēstulē Samanta bija ļoti rūpīgi uzskaitījusi dažādas preces, kas patversmes iemītniekiem noderētu – barība, barības trauki, guļvietas, kakla siksnas, pavadas u.c. Šīs noderīgās preces sieviete vēlējās uzdāvināt Ķekavas novada dzīvnieku patversmei “Mežavairogi”. 
 
Samantas sapnis piepildījās – visas izsapņotās mantas tika sagādātas no Rimi un Zoo centra. Par savu labo gribu Samanta saņēma 30 eiro dāvanu karti no veikala Rimi un ziedus. Dzīvniekiem nepieciešamās mantas tika nogādātas uz “Mežavairogiem”, kur tika izmēģinātas jaunās kakla siksnas un pavadas, kopā dodoties pastaigā. 
 
Samanta kopā ar tirdzniecības centru Bauska aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 
 
Sapņus palīdz īstenot Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.
 
 
 
 

Populārākie raksti