Baušķenieki aicināti uz Lielo sapņu kūku un Mārtiņa Ruska uzstāšanos

15. Decembris, 2016
       

Trešdien, 14. decembrī, plkst. 17.00 ikviens baušķenieks aicināts uz Rimi tirdzniecības centru Bauska, kur Ziemassvētku gaisotnē tiks svinēts projekta Kāds ir Tavs sapnis? noslēgums. Pasākuma apmeklētāji tiks iepriecināti ar Lielo sapņu kūku, kas taps Rimi gardēdes Ilzes Jurkānes meistarklasē, dziedātāja Mārtiņa Ruska muzikālo uzstāšanos, konkursiem, hennas zīmēšanu, radošajām darbnīcām bērniem un citām aizraujošām aktivitātēm.

 

Ar t/c Rimi Bauska gādību jau 9 mēnešu garumā ir piepildīti visdažādākie baušķenieku sapņi. Šajā reizē savu sapni īstenot būs iespēja pavāram Rihardam Čakānam, kurš vēlējies gatavot kopā ar kādu no Rimi gardēžiem. Riharda sapnis īstenosies jau 14. decembrī, kad kopā ar gardēdi Ilzi Jurkāni viņš gatavos īpašu kūku, kuru pēc tam pasniegs visiem pasākuma apmeklētājiem.

 

Tirdzniecības centra mārketinga vadītāja Evija Čukure: “Mums ir patiešām liels prieks par emocijām un iespaidiem, ko šī projekta laikā esam varējuši dāvāt, piepildot vairāk nekā 30 baušķenieku sapņus. To starpā grāmatvede Tatjana Stančika saņēma savu pirmo velosipēdu, vidusskolniece Linda Gaižauska ieguva datoru mācībām, bet Ieva Lauka kopā ar sapņu komandu iepriecināja Bauskas pansionāta iedzīvotājus ar pūtēju orķestra koncertu un svētku mielastu. Viens no projekta uzdevumiem bijis iedrošināt cilvēkus sapņot un ticēt, ka sapnis var piepildīties – prieks, ka tas ir izdevies!”

 

Kāds ir Tavs sapnis? noslēguma pasākuma laikā projekta uzvarētāji dalīsies ar saviem stāstiem par piedzīvotajām emocijām un pieredzi, kas radusies sapņu īstenošanas procesā, kā arī iedrošinās citus ļauties sapņiem. Apmeklētāji arī būs aicināti laist debesīs savu sapņu balonu, kurā būs iemūžināti nākamā gada sapņi.

 

Visas svētku aktivitātes apmeklētājiem pieejamas bez maksas. 

 

Baušķenieku sapņus jau kopš aprīļa katru mēnesi palīdzējuši īstenot veikali Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs. 

 

 


Populārākie raksti