Bērnu nometnē Lediņi šovasar piedalījušies vairāk nekā 800 bērni

22. Septembris, 2016
                      

Teju katrs, iedomājoties par savu bērnību, atceras kādu lielu un neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu. Šī vasara īpaši paliks atmiņā deviņgadīgajai jelgavniecei Esterei Kalniņai un citiem bērniem, kuri piedalījās bērnu un jauniešu centra Junda organizētajā nometnē Lediņi. Tās noslēgumā 19. augustā Estere, pateicoties dalībai Vivo centra projektā Kāds ir Tavs sapnis?, sarūpēja svētkus visiem klātesošajiem ar saldējumu, hēlija baloniem un rotaļām.

 

Jelgavniece Estere Kalniņa savā sapņu vēstulē raksta: “Man ļoti gribētos visiem vasaras nometnes bērniem, palīgiem un skolotājiem uzdāvināt hēlija balonus un saldējumu. Es gribētu visus iepriecināt.” 

 

Tas mazajai meitenei lieliski izdevās, jo, kā stāsta nometnes vadītāja Liene Ušvile, patīkami pārsteigti bija gan nometnes dalībnieki un viņu vecāki, gan skolotāji un organizatori. Kopīga saldējuma ēšana, nosvinot lielo vasaras piedzīvojumu, rotaļāšanās ar veikala Mister Baloon sagādātajiem baloniem un Vivo centra un Rimi talismaniem – Vivuci, Brokoli, Burkānu un Ābolu – bija lielisks papildinājums nometnes noslēgumam, kas paliks atmiņā un, iespējams, rosinās bērniem vēlmi atgriezties arī nākamgad.

 

“Nometne šogad svin pilngadību jeb 18 gadu jubileju, kas mums kā organizatoriem ir liels prieks un gandarījums. Šogad nometnes īpašā tēma bija 50 dienas apkārt pasaulei – katra nedēļa veltīta vienai valstij. Bērni varēja raisīt vaļu iztēlei, jo pēdējā nedēļa bija par Jandiju – iedomātu valsti. Prieks, ka 825 bērniem visas vasaras garumā bija iespēja iemācīties daudz jauna un aizraujoši pavadīt laiku,” teic nometnes Lediņi vadītāja Liene Ušvile.

 

Vadītāja priecājas, ka bērniem ir šāda iespēja realizēt savus sapņus, kā to pierādīja Estere. Projekts mudina mazos aizdomāties par nemateriālām lietām, piemērm, pavisam vienkaršu un sirsnīgu apkārtējo cilvēku iepriecināšanu.

 

Gan lieli, gan mazi jelgavnieki arī turpmāk ir aicināti neturēt savus saņus pie sevis, bet dalīties ar tiem Vivo centra projektā Kāds ir Tavs sapnis?. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta sapņu vēstulē un jāiemet projekta pastkastē. 

 

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Douglas, Tele2, Baltic Data, Bite, Dzintars, 212, Guntina.com, Optio, Stenders, Ādas un vilnas fabrika, Palete, Siberika, Barona tējas un kafijas, Baulain, Globuss, Blue Box, Nika, Luvra, Zizi, Dino Zoo, Super Action, Grenardi, Lattelecom, Mēness aptieka, Mister Baloon, Salmu krogs, “Caramelles”, Juvo apavi, Pus12, Helen, Clean Control un Luxe.

 

 

 


Populārākie raksti