Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam piesaistīti vairāk nekā puse nepieciešamo līdzekļu

08. Augusts, 2013

Rimi un Supernetto veikalos atsāk ziedojumu vākšanu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam

Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai piesaistīti jau vairāk nekā puse jeb 400 000 no nepieciešamajiem līdzekļiem - 700 000 latiem. Turklāt vairāk nekā 52 tūkstošus latu ziedojuši Rimi un Supernetto pircēji, kas ir būtisks solis ceļā uz iespēju mazajiem pacienti ārstēties mūsdienīgās un atveseļošanās procesam piemērotās telpās. Lai palīdzētu savākt nepieciešamos līdzekļus nodaļas rekonstrukcijai, līdz pat septembra vidum ikviens tiek aicināts atbalstīt Saulaino dienu akciju un ziedot ziedojumu kastītēs Rimi, kā arī Supernetto veikalos visā Latvijā. Akciju iespējams atbalstīt arī ar maksājumu karti, norēķinoties par pirkumu veikalu kasēs un ziedojot summu virs Ls 5, kā arī ar uzkrāto Mans Rimi naudu mājaslapā www.mansrimi.lv.

“Līdzekļu vākšanu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļai Rimi un Supernetto veikalos rīkojam jau trešo reizi un esam apņēmušies atbalstīt šo projektu līdz brīdim, kad rekonstrukcijas darbi būs pabeigti. Hematoonkoloģijas nodaļas telpas ir absolūti nepiemērotas mazo pacienu ārstēšanās procesam, tāpēc ir nepieciešama visas sabiedrības iesaiste, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu savākt nepieciešamos līdzekļus tās remontam,” aicina Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Piesaistītie teju puse no nepieciešamajiem līdzekļiem Bērnu slimnīcas fondam jau šobrīd ļauj uzsākt darbus pie tālākās projekta izstrādes. Tāpēc, lai nodaļas rekonstrukcija varētu sākties pēc iespējas ātrāk un mazie pacienti varētu ārstēties piemērotās telpās, Bērnu slimnīcas fonds konkursa kārtībā ir izvēlējies tehniskā projekta veidotājus. Tie ciešā sadarbībā ar Onkoloģijas nodaļas darbiniekiem un pacientu vecāku atbalsta biedrības pārstāvjiem izstrādās nodaļas telpu projektu, pēc kura nākotnē tiks rekonstruētas nodaļas telpas.

“Ja nepieciešamos līdzekļus Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai izdotos piesaistīt līdz šī gada beigām, tad plānots, ka nodaļas pacientiem jaunas telpas būs pieejamas ne vēlāk kā 2015. gada sākumā. Mēs ļoti ceram uz sabiedrības un ziedotāju atsaucību, kā arī turam īkšķus, lai jau nākamā gada pavasarī varētu uzsākt nodaļas telpu rekonstrukcijas darbus,” saka Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Ziedojumu vākšanu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam pagājuša gada oktobrī aizsāka Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar domubiedriem – uzņēmumu Rimi, laikrakstu Diena, Latvijas Televīziju, Ziedot.lv, reklāmas aģentūru TBWA Latvija, JCDeceaux, radio Skonto un citiem. Šobrīd kopumā akcijai piesaistīti vairāk nekā 400 tūkstoši latu, no kuriem 250 tūkstošus ir ziedojuši uzņēmumi un privātpersonas, savukārt 185 tūkstošus piešķīrusi valsts.Populārākie raksti