Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas remontam Rimi un Supernetto pircēji divu mēnešu laikā saziedojuši vairāk nekā 20 tūkstošus latu

13. Maijs, 2013

Rimi un Supernetto pircēji Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas remontam divu mēnešu laikā saziedojuši 20586 latus. Turklāt kopumā divu ziedojumu akciju laikā pircēji ziedojuši vairāk nekā 52 tūkstošus latu, kas ir būtisks solis, lai tiktu savākti nodaļas remontdarbiem nepieciešamie 700 000 latu. Lai pacienti varētu ārstēties mūsdienīgās un atveseļošanās procesam piemērotās telpās, Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar domubiedriem – uzņēmumu Rimi, laikrakstu Diena, Latvijas Televīziju, Ziedot.lv, reklāmas aģentūru TBWA Latvija, JCDeceaux, radio Skonto un citiem ir aizsācis ziedojumu vākšanas akciju nodaļas remontam. 

Visaktīvāk akciju atbalstījuši un Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas remontam līdzekļus ziedojuši Rimi un Supernetto pircēji Rīgā, kā arī Jūrmalā. Tāpat akciju atbalstījuši iedzīvotāji reģionu pilsētās – Valmierā, Madonā, Olainē, Ādažos un citur.

Rimi jau ilgus gadus ir atbalstījis Bērnu slimnīcu dažādu labdarības projektu īstenošanā – kopīgi esam renovējuši Ūdensdziedniecības telpas Bērnu slimnīcā Gaiļezerā, palīdzējuši uzcelt Vecāku māju Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā. Šobrīd aktīvi iesaistāmies ziedojumu vākšanas akcijā Hematoonkoloģijas nodaļas remontam, jo, redzot, cik katastrofālā stāvoklī tās atrodas, ne mirkli nešaubījāmies par atbalstu arī šai iniciatīvai. No sirds priecājamies, ka arī mūs pircēji visā Latvijā ir gatavi palīdzēt Bērnu slimnīcas onkoloģijas nodalai pārcelties uz jaunām, daudzfunkcionālām telpām. Kopumā Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā kopīgiem spēkiem esam saziedojuši jau vairāk nekā 52 tūkstošus latu, kas ir būtisks solis, lai nodrošinātu bērniem un viņu vecākiem piemērotāku ārstēšanās vidi, stāsta Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.11.maijā Māmiņdienas svinību noskaņās tirdzniecības centrā Galerija Centrs notika ļoti sirsnīga un saulaina modes skate. Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar Latvijas modes māksliniecēm Daci Zvirbuli un Inesi Ozolu ir radījis īpašus Saulaino dienu T-kreklus, kurus demonstrēja sabiedrībā pazīstami tēti un mammas kopā ar saviem bērniem.
Visi ienākumi no T-kreklu tirdzniecības tiks novirzīti Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Mode skates ietvaros tika paziņoti arī Rimi un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs martā un aprīlī savāktie ziedojumi – 20 586 lati Onkoloģijas nodaļas remontam, tādējādi ļaujot pavirzīties jau krietni tuvāk mērķim!
Modes skates ietvaros pasākuma organizētāji bija parūpējušies arī par viesiem un Galerija Centrs pircējiem, piedāvājot bērniem radošās darbnīcas – vienā no tām kopā ar Rimi pavāru Aikāgaršo varēja apgūt kulinārijas prasmes, lai nākamajā rītā mammu varētu pārsteigt ar ko garšīgu!Labdarības akcijas atbalstītāji un Bērnu slimnīcas fonda draugi vienkopusAikāgaršo cepumu darbnīcā piedalās arī paši mazākieDivas kastes bērnu sagatavoto gardumu ar laba vēlējumiem tika nogādāti Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas pacientiem un viņu mammām
 


Populārākie raksti