Cēsīs tiek atvērts pirmais Rimi

19. Augusts, 2014
Šodien, 19. augustā, Cēsīs (adrese: Raiņa ielā 26/28), pēc Supernetto veikala rekonstrukcijas, durvis vērs Rimi lielveikals. Tas ir pirmais Rimi veikals Cēsu pilsētā, kas saviem pircējiem piedāvās plašu preču un produktu sortimentu – gan svaigās un iepakotās pārtikas preces, gan uz vietas veikalā ceptās maizītes un grila produkciju. Turklāt līdz ar veikala rekonstrukciju radītas 15 jaunas darbavietas, nodarbinot teju divas reizes vairāk cilvēku nekā iepriekš. 
 

“Rimi veikala atvēršanas svētki Cēsu novada iedzīvotāju vidū ir bijis ilgi gaidīts notikums. Nu arī cēsinieki varēs baudīt priekšrocības, ko piedāvā Rimi veikalu tīkls – plašu produktu klāstu, ērtu un patīkamu iepirkšanos, kā arī profesionālu apkalpošanu, jo liela daļa darbinieku ir pieredzējuši un iepriekš strādājuši Supernetto veikalā. Turklāt ērtā veikala atrašanās vieta un autoostas tuvums, Rimi piedāvājumu ļaus novērtēt ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī pilsētas viesiem,“ komentē veikala vadītāja Anželika Purgale.

 

Supernetto veikala rekonstrukcija tika sākta šī gada jūlijā, mēneša laikā labiekārtojot un paplašinot gan veikala telpas, gan sortimentu. Turklāt īpaši rūpējoties par apkārtējo vidi, Rimi lielveikalā freona ledusskapju un saldētavu vietā produktus atdzesēs mūsdienīgas ogļskābās gāzes saldēšanas iekārtas, kas patērē krietni mazāk elektroenerģijas. Savukārt daļai veikala telpu apgaismojumu nodrošinās LED lampas.

 

Jaunajā Rimi veikalā Cēsīs, kas pircējus gaidīs katru dienu no plkst.8.00 līdz plkst. 22:00, strādās 25 darbinieki, bet klientus apkalpos 4 kases. Kopējā Rimi veikala platība pēc rekonstrukcijas ir gandrīz 1000 m2, savukārt tirdzniecības telpas – vairāk nekā 600 m2.

 

Veikala atvēršanas dienā notiks arī dažādas aktivitātes visai ģimenei – pie veikala darbosies piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas bērniem, būs iespēja ikvienam paša spēkiem ar velo blendera palīdzību uzkult savu spēka kokteili. Savukārt, Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavāra Normunda Baranovska vadībā, cēsinieki varēs apgūt veselīgu sulu kokteiļu gatavošanas prasmes.

 

 

 


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024