Dakteru Klaunu labdarības akcijā ar Rimi atbalstu saziedoti teju 45 000 EUR

21. Maijs, 2019
Labdarības akcijā kopējais gūtais ziedojumu apmērs ir 68 190 eiro, kas palīdzēs atklāt Dakteru Klaunu jauno skolu un turpināt ikdienas darbu slimnīcās.

Divu mēnešu laikā ikvienam bija iespēja atbalstīt Dakterus Klaunus visdažādākos veidos – ziedojot veikalos, tirdzniecības tīkla Rimi izvietotajās ziedojumu kastītēs, pērkot “Rasēns” produktus, veicot pārskaitījumu biedrībai “Dr. Klauns” un zvanot pa ziedojumu tālruni. Pirmo reizi tika izmēģināts arī jauns ziedojumu vākšanas veids – iespēja iegādāties īpašos Dakteru Klaunu degunus Rimi veikalos visā Latvijā. 

Šogad akcijas laikā ar Rimi atbalstu tika ziedota rekordliela summa. Rimi labdarības kastīšu ziedojuma apmērs ir 23 203.40 eiro, savukārt 21 637.06 eiro biedrībai “Dr.Klauns” tika novirzīti, pārdodot veikalos 11 660 klaunu degunus. “Rasēns” pircēji ziedojuši 19 464,81 eiro, savukārt ziedojumu tālruņa un bankas pārskaitījumu pienesums šai labdarības akcijai bijis 3 885 eiro. 

Akcijas laikā ikviens, kurš tic Dakteru Klaunu darba vērtībai, varēja paust savu atbalstu, iesaistoties zibakcijā – uzvelkot sarkano degunu un daloties ar fotogrāfijam sociālajos tīklos. Tūkstošiem cilvēku visā Latvijā ir apvienojušies, sūtot sociālajos tīklos daudz siltus vārdus un novēlējumus. Tas apliecina, ka Dakteru Klaunu darbs ir atpazīts un sabiedrībā tiek novērtēts aizvien vairāk.  

Savu atbalstu kampaņai pauda arī sabiedrībā zināmi cilvēki – aktieri, sportisti, žurnālisti, TV raidījumu vadītāji, un mūziķi kā Kārlis Kazāks, Kaspars Zemītis, Nauris Brikmanis, Elmārs Tannis, Oļegs Sorokins, Jānis Geste, Kaspars Ozoliņš, Toms Grēviņš, Dagmāra Legante, Līga Zeļģe, Goran Gora, Dināra Rudāne, Jakovs Rafalsons, Veronika Plotņikova u.c.

“Latvijā Dakteri Klauni atbalstu ar siltumu un smaidiem slimnīcu mazajiem pacientiem, viņu vecākiem un arī medicīnas personālam sniedz jau sešus gadus. Šajā laikā izskoloti vairāk nekā 40 Dakteri Klauni, bet aizvien izjūtam vajadzību pēc papildspēkiem, īpaši reģionos, tādēļ liels paldies par mūsu darbam ziedotajiem līdzekļiem. No akcijas laikā tūkstošiem sociālajos tīklos publicētajām fotogrāfijām, kurās redzami visdažādākā vecuma, profesiju cilvēki, ar uzliktajiem sarkanajiem deguniem, jūtams tik liels atbalsts Dakteru Klaunu esamībai un darbam, sapratne par mūsu iespēju strādāt pateicoties tieši ziedojumiem, ka turpināsim iesākto ar dubultspēku! Drīz sāksim jauno Dakteru Klaunu atlasi un mācības,” apņēmības pilna ir biedrības Dr.Klauns vadītāja Marianna Milovska. 

Labdadrības akciju jau vairākus gadus atbalsta Rimi Latvia, sniedzot ikvienam veikala klientam iespēju ziedot Dakteru Klaunu programmai.

“Mēs patiesi priecājamies būt par ilggadējo biedrības “Dr.Klauns” atbalstītāju. Papildu ziedojumu kastītēm Rimi veikalos pie kasēm, šogad pirmo reizi organizējām klaunu degunu iegādi veikalos, kuras laikā visi gūtie ieņēmumi tika novrizīti Dr.Klaunu atbalstam. Akcijas laikā mūsu pircēji gan aktīvi ziedoja, gan  iegādājās 11 660 degunus, tādejādi šogad pirmo reiz Dr. Klauniem novirzījām rekordlielu summu  -  44 840,46 eiro. Prieks, ka šis ziedojums būs pamatā Dakteru Klaunu skolas radīšanai un mums būs daudz jaunu un talantīgu Dakteru Klaunu skolas absolventu,” tā Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa. 

Akcija “Palīdzi Dakteram Klaunam būt tur, kur viņu gaida!” noslēgusies ar svinīgu pasākumu Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgā, kur mazie pacienti dažādās aktivitātēs varēja iejusties Dakteru Klaunu tēla, kā arī piedalīties jautrās un atraktīvās aktivitātēs, ko sagatavoja un vadīja Dakteru Klaunu ilggadēji draugi un partneri – uzņēmums “Food Union” un Rimi Latvia.

Plašāku informāciju par Dakteru Klaunu atlasi un gaidāmajām mācībām var gūt http://www.drklauns.lv
http://www.drklauns.lv/biedriba-dr-klauns-izsludina-dalibnieku-atlasi-jaunai-dakteru-klaunu-skolai/

Biedrība “Dr. Klauns” kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 35 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība “Dr.Klauns” īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union“ un Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” atbalstu.
 


Populārākie raksti