Distances

20. Aprīlis, 2015

Distance „Mazie”

Aizraujoša, jautru un atraktīvu piedzīvojumu piepildīta trase mazākajiem “Rimi bērnu maratona” dalībniekiem vecumā līdz 6 gadiem. Šķēršļu joslas, smilšu kūku cepšana, ziepju burbuļu ķeršana, šļūkšana pa gaismas pili un daudzi citi ne mazāk interesanti pārbaudījumi sagaidīs mazos skrējējus no plkst.10.00 līdz 15.00, lai pārbaudītu viņu veiklību. Svarīgi, ka iesaistīties piedzīvojumu trasē varēs pie jebkuras atrakcijas, tāpat kā pārtraukt dalību, kad spēki no aktīvās sportošanas būs apsīkuši. Lai droši pārvarētu trasi un veiksmīgi finišētu, kopā ar pašiem mazākajiem trasē aicinām doties tikai vecāku (vai atbildīgas pieaugušas personas) pavadībā.

 

Distance „Lielie”

Trase mazliet lielākiem skrējējiem no 6 līdz 10 gadu vecumam, kuri vēlas pierādīt sev un vecākiem, ka spēj pievarēt 420 metru garu distanci. Kā gan vēl labāk var izklaidēties un sportiski pavadīt laiku, ja ne skrienot kopā ar citiem bērniem? Skriešanas distance liks izkustēties un iepazīstinās ar pacilātību, kāda rodas, piedaloties skrējienos kopā ar citiem. Tā sagādās skriešanas prieku ikvienam dalībniekam, savukārt vecākiem sniegs gandarījumu par bērnu veikumu un sportisko garu. Trase būs atvērta no plkst.10.00 ar startu ik pēc 30 minūtēm. Pēdējais starts plkst. 14.30.

 

Distance „Vislielākie”

Distance nākotnes lielo distanču skrējējiem. Savus spēkus pārbaudīt 840 metru garajā distancē aicināti dalībnieki no 10 gadu vecuma. Ja bērns jau ir skrējis kopā ar mammu vai tēti vai vienkārši patīk sacensties, kā arī gribas labi pavadīt laiku, šī trase tam ir lieliski piemērota. Kā gan vēl labāk var iepazīties ar jauniem draugiem, kuriem ir tādas pašas intereses un kuriem nav sveša aktīva atpūta, ja ne kopīgi sportojot? Veselīga konkurence un sportiskais gars parādīs, kurš būs veiklākais un ātrākais skrējējs. Trase būs atvērta no plkst.10.15  ar startu ik pēc 30 minūtēm. Pēdējais starts plkst. 14.45.

 

 


Populārākie raksti