Dāvāsim sapni!

13. Janvāris, 2009

No 5. janvāra līdz 3. februārim Rimi veikalu ziedojumu kastītēs tiek vākti līdzekļi 15 smagi slimu bērnu atbalstam.

Slimība un nāve ir tās tēmas, par ko cilvēki runā nelabprāt un cenšas izvairīties par to pat domāt. Ir tik grūti zaudēt sev tuvu cilvēku, bet vēl smagāk - būt blakus bērnam, kurš ilgstoši ir smagi slims. Taču aiz ikdienas raizēm katram no šiem bērniem ir savi mazie un lielie sapņi.

Tāpat kā ikvienam no mums. To īstenošanai piemīt emocionāli īpašs, netverams spēks. Piepildīt sapņus – iemesls, kādēļ radies Dāvāsim sapni!. Jo kas gan vēl vairāk spēj sasildīt sirdis nekā patiess prieks bērnu acīs!

Par saziedotajiem līdzekļiem šogad piepildīs 15 smagi slimu bērnu sapņus. Tik jauni, bet jau saskārušies ar nopietnām onkoloģiskām slimībām. Daļai ik dienas jāuzturas slimnīcā, tādēļ viņu vēlmes ir saistītas ar brīvā laika pavadīšanu atbilstoši iespējām. Pašlaik ir piepildīti seši bērnu sapņi, joprojām ir nepieciešams ziedotāju atbalsts, lai palīdzētu deviņiem bērniem.

Pūkains rotaļbiedrs – cukur-oposums – ir Ērikas sapnītis. Trīs mazo princešu sapnis ir sava pasaku valstība, ko īstenos ceļojums uz Disnejlendu, kur varētu satikt savus iemīļotos pasaku varoņus. Undīnes sapnis tiktu piepildīts, sagādājot bērnu attīstības spēli – datoriņu. Savukārt Katrīnu iepriecinātu atpūta kopā ar savu ģimeni, bet divgadīgajam Maksimam patīk brīvo laiku pavadīt svaigā gaisā, tāpēc gribētu nodoties sportiskām aktivitātēm savā rotaļu laukumā ar slidkalniņu. Tie ir sapņi, kuriem joprojām nepieciešams ziedotāju atbalsts.

Labdarības akcija tiek rīkota jau ceturto reizi. Iepriekšējos gadus ir piepildīti 30 smagi un nedziedināmi slimu bērnu sapņi, par kuriem mēs, pieaugušie, nespējām pat iedomāties, un izprast, cik daudz tas viņiem nozīmē. Tas sniedz emocionālu atbalstu ne tikai bērniem, bet arī viņu ģimenēm.

Arī šogad tiek turpināti iesāktie labie darbi, lai piepildītu smagi slimu bērnu vēlmes un sniegt atbalstu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai. Līdz 2009. gada 31. janvārim ikviens var palīdzēt, ziedojot labdarības portālā Ziedot.lv vai zvanot uz ziedojumu tālruni 90006983, vai līdz 3. februārim Rimi ziedojumu kastītēs. Pārējie līdzekļi tiks nodoti Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai bērnu aprūpei un medicīnas aparatūras iegādei.

Dāvāsim sapni! idejas iniciatori un īstenotāji ir Šveices farmācijas kompānija Mepha, TV3, Komunikāciju aģentūra / Edelman Affiliate. Atbalstītāji: Ziedot.lv, Draugiem.lv, Diena, LETA.

Palīdzēsim piepildīt kāda bērna sapni!


Populārākie raksti