Dāvinot ziedus, iedzīvotāji Eņģeļiem pār Latviju ziedo 7557 eiro

14. Decembris, 2015

No 24. novembra līdz pat 7. decembrim Rimi veikalos visā Latvijā ikvienam bija iespēja atbalstīt gada sirsnīgāko labdarības akciju Eņģeļi pār Latviju, iegādājoties orhidejas. Par katru iegādāto akcijas orhideju labdarības akcijai tika ziedots 1 eiro. Kopā Latvijas iedzīvotāji akcijas laikā iegādājās 7557 orhidejas, iepriecinot ne vien sevi vai savus tuviniekus, bet arī palīdzot nopietni slimiem bērniem pilnvērtīgi dzīvot.
 
“Mums ir liels prieks par tik lielu iesaisti un interesi par šo akciju gan no mūsu klientu, gan darbinieku puses, kas atbalstīja ideju un līdz ar orhideju dāvāja ne vien prieku sev un tuviniekiem, bet arī cerību uz pilnvērtīgu dzīvi smagi slimiem bērniem. Šis ir nozīmīgs ieguldījums tajā, lai vairāk nekā 140 bērnu no visas Latvijas saņemtu nepieciešamo palīdzību, tāpēc no sirds vēlamies pateikties ikvienam, kas divu nedēļu laikā Rimi veikalos ir iegādājies vienu vai vairākas orhidejas. Taču labdarības akcija Eņģeļi pār Latviju vēl nav noslēgusies, tādēļ aicinām ikvienu ziedot smagi slimo bērnu dzīves kvalitātes uzlabošanai, jo ikviens ziedotais cents ir svarīgs un spēj ietekmēt vairāku Latvijas ģimeņu dzīves,” stāsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Tāpat ikviens ir aicināts 13. decembrī plkst.17.00 apmeklēt Dinamo Rīga mājas spēli Arēnā Rīga – no katras biļetes 1 eiro tiks ziedots akcijai Eņģeļi pār Latviju. Uzreiz pēc spēles plkst. 19.00 akcijas rīkotāji kopā ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un viņa kundzi Ivetu Vējoni pie Arēna Rīga iedegs īpašu svētku egli, kas aicinās ziedot gada sirsnīgākajai akcijai Eņģeļi pār Latviju.

“Sirsnīgs paldies visiem 7557 skaisto orhideju īpašniekiem, jo ziedotā naudiņa vairākiem bērniem un arī viņu ģimenēm nozīmē vieglāku un priecīgāku ikdienu. Visapkārt jūtam cilvēku atsaucību un vēlēšanos atbalstīt bērnus, iesaistoties akcijā Eņģeļi pār Latviju – gan skolas, gan pilsētas, gan darba kolektīvi paši ar mums sazinās, lai uzzinātu, kā var palīdzēt. Šobrīd jau zinām, ka atbalsts nepieciešams vairāk nekā 140 bērniem visā Latvijā, un ļoti ceram, ka izdosies viņiem visiem akcijas ietvaros palīdzēt. Priekšā vēl ir gan Dinamo spēle, gan labdarības koncerts ar brīnišķīgiem māksliniekiem, kā arī iespēja līdz pat 8.janvārim ziedot Rimi un Supernetto kastītēs. Aicinām ikvienu iesaistīties, nākt palīgā un kļūt par bērna sargeņģeli,” aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Ziemassvētku dziesmu lielais koncerts
Savukārt 20. decembrī kanālā LNT Eņģeļi pār Latviju koncertā skatītāji varēs baudīt ne tikai skaistas Ziemassvētku dziesmas Kārļa Lāča apdarē, bet arī Paula Bankovska pasakas, ko viņš rakstījis īpaši akcijas vēstnešiem. Pasakas par cerību un sirsnību koncertā lasīs sabiedrībā pazīstami cilvēki, tostarp Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Māra Upmane – Holšteine, Intars Busulis, Rēzija Kalniņa un citi. Tāpat koncerta laikā ikvienam būs lieliska iespēja, zvanot uz tālruni 90006486 un ziedojot 1.42 eiro, aprunāties ar Latvijā mīlētām un cienītām personībām, tostarp. Gundegu Skudriņu, Artūru Medni, Inetu Radēviču, Mārtiņu Pļaviņu, Ilzi Dobeli, Kristapu Rūķīti, Andri Freidenfeldu Māri Grigali un citiem.

Ziedot Eņģeļiem pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, kā arī, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv.


 


Populārākie raksti