Divu dienu laikā izdalīta trešā daļa Lielās Talkas maisu

21. Aprīlis, 2010

Divu dienu laikā, kopš visos Rimi un Supernetto veikalos ikvienam talkotājam pieejams viss talkai nepieciešamais, jau izdalīti vairāk nekā 35000 Lielās Talkas maisu. Turklāt cilvēki aktīvi iegādājas cimdus, kā arī dažādus darba rīkus, kas nepieciešami sakopšanas darbu veikšanai. Savukārt, lai iedzīvotājus nodrošinātu ar visu Lielajai Talkai nepieciešamo, Rimi veikalos izveidoti arī īpaši Lielās Talkas stendi. Tajos atrodamas ķerras, grābekļi, lāpstas, dārza šķēres, lejkannas un citas lietas.

"Pēdējās nedēļas laikā Rimi veikalos arvien vairāk izjūtam Lielās Talkas tuvošanos. Cilvēki izrāda lielu interesi ne tikai par atkritumu maisiem, bet arī dažādiem darbarīkiem – lāpstām, grābekļiem, kā arī darba cimdiem, gumijas zābakiem un citām āra darbiem nepieciešamajām lietām. Esam rūpīgi sagatavojušies, lai ikviens talkotājs Rimi veikalos ne tikai varētu saņemt bezmaksas atkritumu maisus, bet arī iegādāties visu Lielajai Talkai nepieciešamo,” stāsta Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Aicinot izvēlēties Talkai piemērotu un atraktīvu apģērbu, pasākuma organizatori portālā draugiem.lv rīko arī foto konkursu, kurā tiks nominēti un apbalvoti visneparastāk un interesantāk ģērbtie talcinieki. Ikviens talkotājs aicināts ievietot savas fotogrāfijas Lielās Talkas lapā portālā draugiem.lv, kur tās vērtēs ne tikai paši portāla lietotāji, bet arī Talkas organizatoru un sponsoru veidotā žūrija.

Savukārt Talkas ģenerālsponsors Rimi atraktīvāko talkošanas tērpu īpašniekiem līdz ar dāvanu kartēm 100, 50 un 30 Ls vērtībā dāvās pamatīgu iepirkšanos Rimi veikalos. Turklāt vairāk nekā 10 dalībnieki saņems arī balvas aktīvai atpūtai un zaļai dzīvei dabā.

"Pirms sakopšanas darbiem ir pienācīgi jāsagatavojas – jāsarūpē ne tikai darba rīki, atkritumu maisi, cimdi, bet arī piemērots apģērbs un spēcinoša maltīte. Ņemot vērā cilvēku lielo atsaucību un iesaistīšanos pagājušajā gadā, šogad esam sagādājuši krietni vairāk atkritumu maisu, kā arī parūpējušies par dažādām citām aktivitātēm, kurās talciniekiem izpausties, piemēram, dalību fotokonkursā un kultūras talkās, kā arī aktīvu izkustēšanos Talkas dejas ritmos. Savukārt aktīvākajiem talciniekiem ir iespēja cīnīties par ceļojošo Zelta grābekli," norāda Vita Jaunzeme, Lielās Talkas organizatore.

Līdz Lielajai Talkai atlikušas vien trīs dienas. Maisus un visu Talkai nepieciešamo Rimi veikalos varēs atrast līdz pat 24. aprīļa vakaram.
 


Populārākie raksti