Durvis ver jauns Rimi Mini veikals Dubultos

03. Novembris, 2021
Paplašinot Rimi veikalu tīklu, 3. novembrī plkst. 12.00 pircējiem durvis vērs jauns Rimi Mini veikals pašā Jūrmalas sirdī – Dubultos, Strēlnieku prospektā 16.

Līdzīgi kā citos Mini formāta veikalos, arī šeit varēs iegādāties visu nepieciešamāko, kā arī gardu kafiju un svaigi spiestu sulu, kas veldzēs pilsētas iedzīvotājus un daudzos viesus pēc pastaigām gar jūru. Jaunatvērtajā Rimi Mini tiks nodrošinātas 12 jaunas darba vietas.

Skaistais un mājīgais veikals, kura tirdzniecības zāle iekārtota 313,2 kvadrātmetrus plašā telpā, veidots pēc jaunā koncepta, iedvesmojoties no Rimi Mini Brīvības ielā 171, Rīgā.

Veikals nav liels, taču piedāvās līdzīgu sortimentu kā citi Rimi Mini veikali – pieprasītākās preces no visām preču grupām, svaigi ceptu maizi un smalkmaizītes, iespēju iegādāties kafiju un svaigi spiestu sulu. Jaunais Rimi Mini aprīkots ar energoefektīviem un videi draudzīgiem risinājumiem – LED apgaismojumu un aukstuma iekārtām ar glikolu

 

“Kaut arī šis laiks ir izaicinošs, Rimi turpina attīstību, investējot jaunu veikalu atvēršanā un radot jaunas darba vietas. Jaunajā veikalā Jūrmalā esam ieviesuši gan jaunākās tehnoloģijas, gan pieprasītāko Mini formāta veikala produktu sortimentu, lai ļautu mūsu pircējiem apvienot patīkamu pastaigu ar nepieciešamāko produktu iegādi un viņiem, dodoties mājup, vairs nevajadzētu rūpēties par veikala apmeklējumu,” saka Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Rimi Mini Dubulti darba laiks līdz 15. novembrim katru dienu būs plkst. 07.00–19.00, bet standarta apstākļos – plkst. 08.00–22.00.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.


Populārākie raksti