Durvis ver Rimi hipermārkets Liepājā

14. Augusts, 2020
Piektdien, 14. augustā, durvis vēris jaunais Rimi hipermārkets Kārļa Zāles laukumā 8, Liepājā, kas februāra beigās tika aizvērts uz rekonstrukciju.

Jaunais veikals veidots saskaņā ar Rimi jauno dizaina konceptu, lai vēl vairāk atvieglotu un padarītu patīkamāku ikdienas iepirkšanos. Pircēju ērtībām nodaļās ir izvietotas vieglāk pamanāmas norādes, paplašināta veikala ieejas zona, pašapkalpošanās kasu zonā uzstādītas sešas ātras un modernas pašapkalpošanās kases, kā arī pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati.

Tāpat kā citos Rimi hipermārketos, arī šajā veikalā pieejama īpaša ekoloģisko produktu sekcija, diētiskie produkti cilvēkiem, kuriem ir pārtikas alerģijas, u.c. specializētās pārtikas produkti. Sortiments iedzīvotājiem nodrošina plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Hipermārketā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo – uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem.

Lielveikala tirdzniecības platība ir 2320 kvadrātmetri un tas nodrošinās gandrīz simts darba vietas. Veikals ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

“Šis ir trīsdesmit sestais Rimi Hyper veikals Latvijā un pirmais Rimi hipermārketa formāta veikals Liepājā, kas izveidots saskaņā ar Rimi jauno dizaina konceptu.  Jaunā koncepta informācijas centra kases zonā ir pieejamas uzkodas un kafija līdzņemšanai, kā arī citas pirmās nepieciešamības preces, lai padarītu iepirkšanās procesu ātrāku un ērtāku. Tāpat veikalā ir arī modernizēta noliktava un ceptuves iekārtas, lai varētu darbiniekiem nodrošināt ērtāku un labvēlīgāku darba vidi,” stāsta Rimi Latvia hipermārketu formāta direktors Gatis Pakalnieks.

Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā lielveikalā izmantots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī īpašas aukstuma sistēmas, kas nodrošina energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 131 četru formātu veikali: 36 Rimi Hyper, 34 Rimi Super, 51 Rimi Mini un 10 Rimi Express, kas darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti