Durvis ver Rimi hipermārkets tirdzniecības centrā Ozols

26. Jūlijs, 2019
25.jūlijā durvis ver renovētais tirdzniecības centrs Ozols (agrāk – Galerija Azur) Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Tā atklāšanas pirmajā posmā tiek atklāts arī Rimi hipermārkets.

Jaunatklātā Rimi hipermārketa sortiments iedzīvotājiem nodrošinās plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Lielveikalā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo - uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem. Veikala darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Lielveikala tirdzniecības platība ir 4083 kvadrātmetri, kopumā nodrošinot 100 darba vietas. Jaunais veikals būvēts saskaņā ar Rimi jaunizstrādāto dizaina konceptu. Tas paredz vēl vairāk atvieglot un padarīt patīkamāku ikdienas iepirkšanos. Pircēju ērtībām ir uzstādītas vieglāk pamanāmas norādes veikala nodaļās, padarīta plašāka veikala ieejas zona, uzstādītas ātrākas un modernākas pašapkalpošanās kases, pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati, kā arī izstrādāts jauna koncepta info centrs. Jaunajā info centrā pieejams pircēju steidzīgajām ikdienas gaitām atbilstošs sortiments, tajā izkārtota atpūtas zona, kurā ieturēt maltīti un izbaudīt kafijas tasi.
 
Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā lielveikalā izmantots energoefektīvais un videi draudzīgais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.


Populārākie raksti