Durvis ver Rimi supermārkets Liepājā

19. Jūnijs, 2020
Piektdien, 19. jūnijā, durvis vēris jaunais Rimi supermārkets Ziemeļu ielā 13, Liepājā.
 

Jaunais veikals veidots saskaņā ar Rimi jauno dizaina konceptu, lai vēl vairāk atvieglotu un padarītu patīkamāku ikdienas iepirkšanos. Pircēju ērtībām veikalā ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums, tā nodaļās ir izvietotas vieglāk pamanāmas norādes, paplašināta veikala ieejas zona, pašapkalpošanās kasu zonā uzstādītas ātrākas un modernākas kases, kā arī pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati.

Tāpat kā citos Rimi supermārketos, arī šajā veikalā pieejama īpaša ekoloģisko produktu sekcija, diētiskie produkti cilvēkiem, kuriem ir pārtikas alerģijas, u.c. specializētās pārtikas produkti. Sortiments iedzīvotājiem nodrošina plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Lielveikalā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo – uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem.

Lielveikala tirdzniecības platība ir 925 kvadrātmetri un tas nodrošinās 45 jaunas darba vietas. Veikals ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

“Šis ir trīsdesmit ceturtais Rimi Super veikals Latvijā  un pirmais Rimi supermārketa formāta veikals Latvijā, kas izveidots saskaņā ar Rimi jauno dizaina konceptu, turklāt pirmais Rimi veikals Liepājā, kurā pieejamas pašapkalpošanās kases. Jaunā koncepta informācijas centra kases zonā ir pieejamas uzkodas un kafija līdzņemšanai, kā arī citas pirmās nepieciešamības preces, lai padarītu iepirkšanās procesu ātrāku un ērtāku,” stāsta Rimi Latvia supermārketu formāta direktors Andrejs Akermanis.

Līdzās Rimi supermārketam jaunajā tirdzniecības centrā pieejams arī juvelierizstrādājumu veikals 585, zooveikals Zoo centrs, ziedu veikals, kā arī bankas Citadele bankomāts un Omniva pakomāts.

Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā lielveikalā izmantots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī īpašas aukstuma sistēmas, kas nodrošina energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.


Populārākie raksti