Durvis vēris jauns Rimi Mini veikals Vaidelotes ielā Rīgā

25. Augusts, 2021
Šodien, 25. augustā, durvis ver jauns Rimi Mini veikals Vaidelotes ielā 11a, Rīgā.

Paplašinot Rimi veikalu tīklu, 25. augustā 231 kvadrātmetra platībā durvis vēris jauns Rimi Mini Vaidelotes ielā 11a, Rīgā. Līdzīgi kā citos Mini formāta veikalos, arī šeit varēs iegādāties nepieciešamākās preces ikdienai, taču lielāks uzsvars likts uz atsevišķām produktu grupām, kas svarīgi tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem – produktiem par īpaši izdevīgām cenām, diētiskajiem un arī eksotiskajiem produktiem.

Rimi Mini Vaidelote varēs iegādāties gan svaigus augļus un dārzeņus, gan gardu kafiju, uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, kā arī sadzīves, higiēnas preces un daudz citu ikdienā nepieciešamu produktu.  

“Iedvesmas avots jaunā veikala konceptam ir Rimi Mini Tallinas ielā Rīgā – tiem, kuri mēdz iegriezties šajā veikalā, sajūta būs kā mājās. Te būs gan viena tradicionālā un divas pašapkalpošanās kases, gan energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums. Tas, kas padara šo salīdzinoši nelielo veikalu īpašu, ir piecus metrus augstie griesti ar lejupejošu slīpumu, kas rada plašuma un viegluma sajūtu. Mēs ceram, ka šī telpa iedvesmos labākai ikdienai gan 12 veikala darbiniekus, gan visus pircējus, kuri te iegriezīsies pa ceļam uz mājām,” saka Rimi Latvia Rimi Mini formāta vadītājs Oļegs Kopačs. 

Jaunais veikals atrodas daudzstāvu dzīvojamo namu masīvā, un, kā liecina iedzīvotāju interese, tā atvēršana ir ļoti gaidīts notikums. Rimi Mini Vaidelotes darba laiks būs katru dienu no plkst. 08.00 līdz 22.00. 

Tāpat kā citos rekonstruētajos veikalos, arī Rimi Vaidelotes ielā ieviesta virkne ilgtspējīgu risinājumu: izmantots tikai LED apgaismojums, tādējādi ietaupot elektroenerģijas resursus un ekspluatācijas izmaksas, savukārt agrāk ierasto freona aukstumsistēmu  vietā izmantotas  dabai draudzīgās, efektīvās un stabilās glikola aukstumsistēmas. 

Līdz ar jaunā veikala atklāšanu un epidemioloģisko situāciju valstī pircējiem atgādinām par visos Rimi veikalos stingri ievērotajiem drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumiem. Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku. 

Atgādinām, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi un mutes un deguna aizsegs. Jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas jāapmeklē veikals laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma, un jāiepērkas atbildīgi, uz veikalu nākot vienam un ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā. 


Populārākie raksti